iMagazine

Aplikacja iMagazine 2.0.4 uniwersalna ze wsparciem dla iPhone’a!

19/02/2014, 22:11 · · · 21

Jest mi niezmiernie miło Was wszystkich poinformować, że Apple przed chwilą zaakceptował wersję 2.0.4 aplikacji iMagazine. Największą zmianą jest z pewnością fakt, że program jest teraz uniwersalny – wspiera zarówno iPada jak i iPhone’a. Resztę zmian znajdziecie w changelogu poniżej.


Jak update rozpropaguje się na serwerach Apple to będzie dostępny tutaj.

Changelog

Otóż miło nam poinformować, że Piekło Zamarzło. Tak jest, przez duże P i Z. PZ. Nie, nie chodzi o rapera. Od dnia dzisiejszego aplikacja staje się uniwersalna, dzięki czemu iMagazine będzie również dostępny na iPhone’ach i iPodach touch.

Jak zapewne się domyślacie, iPhone jest nie idealną platformą do czytania magazynów, dlatego polecamy gorąco obrócić telefon do poziomu, aby jedna strona wypełniała ekran na szerokość. Dzięki temu tekst powinien być na tyle duży, aby względnie wygodnie czytać wydania. Działa to oczywiście tylko po otwarciu wybranego numeru – półka z numerami dostępna jest tylko w pionie.

Changelog:

  • biblioteka aplikacji zablokowana do pionu; 
  • dodana opcja „otwórz w Safari” we wbudowanej przeglądarce; 
  • aplikacja jest uniwersalna i wspiera iPady, iPhone’y i iPody touch.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dariusz Gardyński napisał(a):

No nareszcie !!! Nie wiem jaką nadludzką prace musieliście w to włożyć, ale cieszę się, że niemożliwe stało się możliwe. Super :) !!!

Krzysiek napisał(a):

Dla mnie ten program już w wersji dla iPada był średnio przydatny. Najlepiej kartkuje mi się jednak PDF’a. Może i jestem zacofany ale cóż… :)

krzysiek napisał(a):

super, dziękujemy że, pamiętacie o tych co nie mają „jeszcze” iPad’ów :)
apka już zainstalowana IP5 s

mrgtaboss napisał(a):

Czy tylko ja mam problemy z pobraniem numeru na iPhonie?

Dariusz Gardyński napisał(a):

Na pewno nie, ale też na pewno nie wszyscy mają z nią problem ;).

mrgtaboss napisał(a):

To oczywiste, że nie wszyscy

mrgtaboss napisał(a):

Jak coś to pomogło kolejne z rzędu pobranie z App Store

jargo06 napisał(a):

tak jak i poprzednia aplikacja u mnie działa słabo, pobieranie numeru trwa wieki :(

MDW2 napisał(a):

Wieki? U mnie pobrała się baaardzo szybko. Dosłownie po minucie mogłem już zacząć czytać.

MDW2 napisał(a):

Głupie pytanie ale dosyć istotne. Jak skasować przeczytany juz numer iMagazine z aplikacji żeby nie zabierał miejsca na moich skromnych 16GB (i żeby mieć miejsce na ściągnięcie innego numeru)?

Dariusz Gardyński napisał(a):

Nie ma opcji usuwania. Masz czytać bezbożniku jedynie słuszny magazyn xD !!!
A tak na serio – ja też nie wiem jak i jeszcze zaciekawiła mnie opcja zalogowania, jak i subskrypcji… Hmmm… co ja właściwie za subskrybowałem xD i gdzie mogę się niby zalogować ?? Bez kitu – kilka opcji na krzyż i tyle zagadek xD.

MDW2 napisał(a):

Czyli nie tylko ja mam z tym problem? Trochę mi ulżyło. :) Na razie robię po prostu tak, że usuwam aplikację i wraz z nią usuwa się zawartość. Dziwne, że o nie pomyślano o czymś tak oczywistym. No a jeżeli pomyślano i gdzies to tam jest to też nie bardzo intuicyjnie skoro kilka osób bezskutecznie przez dłuższa chwilę szukało tej opcji.

Dominik Łada napisał(a):

No proszę Was…przecież pod okładką pobranego numeru macie przycisk „Archwizuj”…

MDW2 napisał(a):

U mnie nie ma. Pod pobranym numerem jest tylko po lewej np. „iMagazine 2/2014”, a po prawej (tam gdzie przed pobraniem był przycisk „Pobierz”) nic nie ma.

A nawet zakładając, że gdzieś ten przycisk „Archiwizuj” jest to przyznam się, że nigdy bym nie skojarzył, że „Archiwizuj” to znaczy „Skasuj”. Gdzie się to archiwizuje?

Dariusz Gardyński napisał(a):

Ja tak samo nie miałem tego przycisku, ale mi się pojawił ;).

Thomas napisał(a):

No lipnie też nie mam :( ehhh

Dominik Łada napisał(a):

Logowanie jest dla nas, abysmy mogli kontrolować wydanie przed opublikowaniem…

Patryk Wikaliński napisał(a):

Bardzo fajnie, że iMagazine jest również na iPhone. Idealnie będzie się sprawdzać podczas czytania w autobusie. Generalnie wszędzie tam, gdzie akurat nie mam ze sobą iPada. Właśnie oto chodziło. Dzięki! :-)

WojciechMajka napisał(a):

Stało się to o co prosiłem w wielu komentarzach od chwili wypuszczenia aplikacji. Dzięki serdeczne.

speacetronic napisał(a):

Dla iPad 2 porażka. Działa wolno strasznie muli. Przewijanie stron to horror. Aplikacja totalnie niedopracowana. Za długo sie otwiera numer oraz przewijanie stron to nieporozumienie. Trzeba czekać 6 sekund by zaczęła reagować na dotyk.

Moridin napisał(a):

Spróbuj sobie zrobić restore bo iPad 2 i mini 1-gen na których testowałem działały wzorowo. Pamiętaj żeby było też 20% wolnej miejsca na „dysku” bo inaczej iOS bardziej „muli”.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK