Mastodon

Naprawa problemu rozładowującej się szybko baterii w 7.0.6

15
Dodane: 10 lat temu

Po aktualizacji do iOS 7.0.6 część użytkowników odnotowała pogorszenie czasu pracy na baterii. Poniższy sposób może rozwiązać ten problem.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Zaczynamy od zamknięcia wszystkich aplikacji działających w tle. W tym celu naciskamy dwukrotnie przycisk Home, a następnie przesuwamy podgląd każdego z programów w górę, by go wyłączyć.

1

Teraz przytrzymujemy jednocześnie przyciski Home i Hold do momentu, gdy urządzenie się nie zrestartuje.

2

Po ponownym uruchomieniu działanie baterii powinno wrócić do normy. Napiszcie, czy i u Was pomogło. A może w ogóle nie macie tego problemu?

Źródło: OS X Daily

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 15

Dokładnie, u mnie też lepiej trzyma, zazwyczaj jak o 6:20 odłańczam telefon do ładowarki to kończyła mi się koło 19, 20 max 22 a po UPDATE o 22 mam 22% jeszcze i użytkuje ją tak samo każdego dnia :)

Tak samo u mnie. Normalnie po calym dniu uzywania zostawalo mi 40%, teraz 60-70% – szok

W Apple Store sprawdzili mojego 4s, okazało się, że od aktualizacji do 7.06 telefon cały czas zaliczał crashe, najciekawsze, że na 12 aplikacji, które crashowały system 9 to apki apple(również takie odpowiedzialne za działanie systemu), kazali mi zresetować ustawienia i po tym bateria znów trzyma super. Nie chcieli oficjalnie tego powiedzieć, że ta aktualiżacja to powoduje, ale przyznali, że dużo osób z tym przychodzi