iMagazine

Regulacja głośności komunikatów podczas nawigacji

05/03/2014, 20:10 · · · 2

Nawigacja w iOS informuje o trasie za pomocą komunikatów drogowych. Ich głośność można wyłączyć nie tylko z poziomu ustawień, ale i podczas używania systemowych map.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Po uruchomieniu nawigacji do danego punktu należy dotknąć ekranu, by wyświetlił się dolny pasek z ikonami. Należy wybrać z niego ikonę głośnika.

11

Teraz z listy wybieramy odpowiadającą nam głośność. Po dotknięciu każdej z opcji odtworzony zostanie przykładowy komunikat.

2

Głośność komunikatów głosowych może zostać również zmieniona z poziomu ustawień urządzenia. Ich regulacja znajduje się w menu Mapy, w sekcji Głośność instrukcji nawigacji.

3

2

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Fred Lumumbajanuszp Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
januszp
Gość
januszp

wysłałem ze 100 razy info o błednie opisanej ulicy i nikt tego nie raczył zmienić , tak więc mamy w mieście 2 ulice Sienkiewicza, na razie ta aplikacja jest „nieprofesjonalna” skoro mają takie podejście.

Fred Lumumba
Gość
Fred Lumumba

Miejscowość oddalona w linii prostej o ok. 25 km jest tuż pod nosem. Dziękuję za taką niePROfesjonalną mapę.