iMagazine

Regulacja głośności komunikatów podczas nawigacji

05/03/2014, 20:10 · · · 2

Nawigacja w iOS informuje o trasie za pomocą komunikatów drogowych. Ich głośność można wyłączyć nie tylko z poziomu ustawień, ale i podczas używania systemowych map.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Po uruchomieniu nawigacji do danego punktu należy dotknąć ekranu, by wyświetlił się dolny pasek z ikonami. Należy wybrać z niego ikonę głośnika.

11

Teraz z listy wybieramy odpowiadającą nam głośność. Po dotknięciu każdej z opcji odtworzony zostanie przykładowy komunikat.

2

Głośność komunikatów głosowych może zostać również zmieniona z poziomu ustawień urządzenia. Ich regulacja znajduje się w menu Mapy, w sekcji Głośność instrukcji nawigacji.

3


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

januszp napisał(a):

wysłałem ze 100 razy info o błednie opisanej ulicy i nikt tego nie raczył zmienić , tak więc mamy w mieście 2 ulice Sienkiewicza, na razie ta aplikacja jest „nieprofesjonalna” skoro mają takie podejście.

Fred Lumumba napisał(a):

Miejscowość oddalona w linii prostej o ok. 25 km jest tuż pod nosem. Dziękuję za taką niePROfesjonalną mapę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK