iMagazine

Szybkie przewinięcie do początku listy w aplikacji Mail

09/03/2014, 21:45 · · · 3

Jedną z najczęściej wykorzystywanych przeze mnie funkcji iOS jest przewinięcie listy do początku po dotknięciu paska statusu. W OS X rozwiązanie to występuje sporadycznie, pojawia się na przykład w aplikacji Mail.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Po uruchomieniu Mail przechodzimy do głównego okna aplikacji. Następnie odnajdujemy pasek z wyborem sortowania – jest on umieszczony na szczycie kolumny z tematami wiadomości. Wystarczy kliknąć na niego dwukrotnie, by lista została przewinięta do samej góry.

1

Źródło: Tips and Tricks in Mavericks


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

madhunt3r napisał(a):

Wystarczy raz kliknąć.

pqtryk napisał(a):

W iOS jest to jedna z moich ulubionych funkcji, ale nie wiedziałem, że istnieje w OS X. Serdecznie dziękuję autorowi.

Andrzej. napisał(a):

Nie znałem tego wcześniej. Dzięki, przyda się na pewno.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK