iMagazine

Pierwsze wrażenia: Akcesoria Kensington dla iPada

13/03/2014, 23:12 · · · 2

Kensington kojarzy się przede wszystkim z zabezpieczeniami elektroniki. Najnowsze akcesoria firmy, przeznaczone do iPada Air, nie tylko zapobiegają rysowaniu się obudowy, ale są też całkiem funkcjonalne.

Do redakcji trafiły trzy nowe produkty Kensington. Najprostszy z nich – osłona na tył Cornercase, ma za zadanie chronić przed zadrapaniami tyłu iPada. Wykonano ją z gumy, więc pewnie leży w dłoni, nie ześlizgnie się też zbyt łatwo z blatu. Ponadto została dopasowana do okładki Smart Cover.

kensington4

Comercio Soft Case to z kolei tradycyjna okładka z rozkładaną podstawą, którą można ustawić w dwóch pozycjach. Ma sztywne, pogrubione krawędzie, które zmniejszą negatywne skutki ewentualnego spotkania z podłogą. Wewnątrz znalazło się miejsce na trzy karty wielkości dowodu osobistego, kieszonka na wizytówki oraz uchwyt na rysik.

mbank181419_850_610

Ostatnie etui, czyli Comercio Hard Case, przypomina budową Smart Case. Tylna osłona jest plastikowa, ściśle przylega do tabletu i bardzo dobrze się go trzyma. Tu również spotkamy miejsce na dokumenty, jednak jest go trochę mniej, niż w wersji Soft. Niewątpliwą zaletą etui jest możliwość ustawienia ekranu pod zróżnicowanymi kątami.

mbank173123_850_610

Test nowych etui od Kensington przeczytacie już w kwietniowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

mr_dos napisał(a):

Antygrawitacja to dodatkowa funkcjonalność?

pl303 napisał(a):

Oj chyba zdjęcia robione klawiszem głośności w iPhone ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK