iMagazine

Polus – szybki dostęp do aplikacji

13/03/2014, 22:43 · · · 1

Centrum sterowania to jeden z najlepszych ficzerów wprowadzonych w iOS 7. Niestety, Apple nie dało możliwości jego dostosowania. Jeśli jednak wasze iUrządzenie jest po Jailbreak’u, to w Cydii możecie znaleźć wiele usprawnień wspomnianego narzędzia. Jednym z takich tweak’ów jest Polus.

Polus pozwala na ustawienie własnych aplikacji u dołu Centrum sterowania. I nie jesteśmy ograniczeni tylko do czterech programów. Do tego w jednym rzędzie możemy mieć aż 6 aplikacji. Ciekawą opcją jest także ustawienie wyświetlania aplikacji według ich ostatniego użycia. Na uwagę zasługuje także fakt, że ikony programów w wielu przypadkach zostały specjalnie przygotowane do dobrego prezentowania się w Centrum sterowania.

Polus to może nie przesycony mnogością opcji tweak, ale z pewnością spełniający swoje zadanie. Dostępny jest w oficjalnym repo BigBoss w cenie 0,99 $.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

gorges napisał(a):

Większą funkcjonalność oferuje darmowe CCToggles

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK