iMagazine

Pierwsze wrażenia: Booqpad dla iPada Air

16/03/2014, 21:36 · · · 4

Odkąd mam iPada, ograniczyłem w dużej mierze korzystanie z papierowych zeszytów. Nie w każdej sytuacji tablet sprawdza się jednak lepiej niż papier. Booqpad łączy możliwości iPada z tradycyjnym notesem, zamykając je w jednym, zgrabnym etui.

Etui firmy Booq jest bardzo złożone – standardowo może pełnić funkcję podstawki do pisania oraz oglądania filmów. Tablet chroniony jest plastikową osłoną, którą można w każdej chwili oddzielić od okładki – są ze sobą połączone magnesami. Tym, co wyróżnia Booqpada na tle innych etui, jest możliwość dołączenia notesu.

Photo 262

Wewnętrzna część okładki posiada cztery kieszenie, w których można zamocować notatnik. Trzyma się on naprawdę mocno, po rozłożeniu etui mamy gotowy zestaw do notowania. Etui nie posiada jednak żadnego uchwytu na długopis lub rysik. Oprócz tego mankamenty konstrukcja wydaje się całkiem dobrze przemyślana – mogę w każdej chwili odczepić iPada z osłoną, a w razie potrzeby szybko przyczepić go do okładki i ustawić we właściwej pozycji.

Test Booqpada będziecie mogli przeczytać w majowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

jur_me napisał(a):

Fajne to, etui – szkoda, że niedostępne u nas. Już je kiedyś oglądałem na ich stronie. Jest też podobna wersja z uchwytem na długopis – można tu znaleźć: http://www.booqbags.com/us/folios/booqpad-for-ipad-air/BPD5-BLS

Dominik Łada napisał(a):

Właśnie, że już jest dostępne za 229PLN – http://booqbags.pl/booq-booqpad-etui-ipad-air-z-notesem-folia-och,3,2951,3185

jur_me napisał(a):

Dzięki serdeczne. Widzę, że kłania mi się i przypomina wyszukiwarka :-) Myślałem, że nie ma polskiej strony.

Dominik Łada napisał(a):

W iMagazine staramy się, z drobnymi wyjątkami, pokazywać głównie produkty, które są dostępne w Polsce.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK