iMagazine

Pierwsze wrażenia: Booqpad dla iPada Air

16/03/2014, 21:36 · · · 4

Odkąd mam iPada, ograniczyłem w dużej mierze korzystanie z papierowych zeszytów. Nie w każdej sytuacji tablet sprawdza się jednak lepiej niż papier. Booqpad łączy możliwości iPada z tradycyjnym notesem, zamykając je w jednym, zgrabnym etui.

Etui firmy Booq jest bardzo złożone – standardowo może pełnić funkcję podstawki do pisania oraz oglądania filmów. Tablet chroniony jest plastikową osłoną, którą można w każdej chwili oddzielić od okładki – są ze sobą połączone magnesami. Tym, co wyróżnia Booqpada na tle innych etui, jest możliwość dołączenia notesu.

Photo 262

Wewnętrzna część okładki posiada cztery kieszenie, w których można zamocować notatnik. Trzyma się on naprawdę mocno, po rozłożeniu etui mamy gotowy zestaw do notowania. Etui nie posiada jednak żadnego uchwytu na długopis lub rysik. Oprócz tego mankamenty konstrukcja wydaje się całkiem dobrze przemyślana – mogę w każdej chwili odczepić iPada z osłoną, a w razie potrzeby szybko przyczepić go do okładki i ustawić we właściwej pozycji.

Test Booqpada będziecie mogli przeczytać w majowym wydaniu iMagazine.

4

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dominik Ładajur_me Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jur_me
Gość
jur_me

Fajne to, etui – szkoda, że niedostępne u nas. Już je kiedyś oglądałem na ich stronie. Jest też podobna wersja z uchwytem na długopis – można tu znaleźć: http://www.booqbags.com/us/folios/booqpad-for-ipad-air/BPD5-BLS

Dominik Łada
Gość
jur_me
Gość
jur_me

Dzięki serdeczne. Widzę, że kłania mi się i przypomina wyszukiwarka :-) Myślałem, że nie ma polskiej strony.

Dominik Łada
Gość

W iMagazine staramy się, z drobnymi wyjątkami, pokazywać głównie produkty, które są dostępne w Polsce.