iMagazine

Pierwsze wrażenia: be.ez LE vertigo

20/03/2014, 18:15 · · · 3

Do redakcji trafiła kolejna torba, przeznaczona na elektronikę. Tym razem jest ona naprawdę duża – pomieści komputer o przekątnej ekranu do 15 cali. A nawet dwa.

Torba be.ez LE vertigo posiada wszystkie niezbędne elementy, by wygodnie przenosić komputer wraz z całym osprzętem. Ma wydzieloną kieszeń z rzepem, który pozwala na zamocowanie laptopa, i to nawet mniejszego, niż zakładał producent. Jej boczne ściany są usztywnione, zabezpieczając tym samym przed uszkodzeniami. Wewnątrz znalazło się też kilka elastycznych kieszonek, w tym dwie, które zapinane są na suwak. Pozwalają one na rozsądne rozłożenie sprzętu, zabrakło jednak płytszej kieszeni na tablet (iPad Air ginie gdzieś w środku ze względu na wymiary torby).

be.ez2

Wykonanie jest naprawdę świetne – błyszczące, wzmocnione krawędzie zapobiegają odkształceniu torby, dodatkowo dość sztywny, gładki materiał charakteryzuje się odpornością na wodę i przecieranie. Zamknięcie klapy zostało świetnie przemyślane – składa się do wewnątrz, więc nie pozostają żadne szczeliny, jak w przypadku niektórych toreb. Dopełnieniem jest świetny, szeroki pasek, który można odpiąć.

be.ez1

Test torby będziecie mogli przeczytać w majowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

kruchacz napisał(a):

Super, wreszcie ktoś produkuje torbę o jaką mi chodziło. Szukałem torby do której laptop wchodzi nie „landscape” tylko „portrait” i można ją przerzucić przez szyję.
Kto tym handluje? Wujaszek G. podaje, że IBGroup z Poznania, ale strona martwa…

Ala napisał(a):

ja:) akcesorio.pl

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK