iMagazine

Zmniejszenie jasności interfejsu iOS

23/03/2014, 21:47 · · · 4

W iOS 7.1 wprowadzono kilka nowych ustawień dostępności. Jedno z nich pozwala na obniżenie punktu białego, co przekłada się na zmniejszenie jasności interfejsu.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Zaczynamy od wejścia do Ustawień i odnalezienia w nich menu Ogólne. Następnie przechodzimy do Dostępności, a w niej – do menu Zwiększ kontrast.

1

Teraz zaznaczamy opcję Obniż punkt biały, by zmniejszyć jasność interfejsu. Poniżej możecie zobaczyć różnicę pomiędzy ustawieniami standardowymi a zmodyfikowanymi (różnica nie jest widoczna na zrzutach ekranu, zostały one zmodyfikowane, by przybliżyć Wam różnicę).

2

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Marcin napisał(a):

Finally! :) Ale czy oni czasami po cichu nie odwracają tego, co mieli w zamyśle wprowadzając iOS7, jak sądzicie?

Robert Stachnik napisał(a):

Macie pomysł jak ustawić priorytet sieci wifi ? Mam 2 sieci 5 i 2,4 logowanie iPhone zawsze wybiera w pierwszej kolejności 2,4 a ja tak nie chce ,chce dokładnie odwrotnie

Marcin napisał(a):

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale obejście tego trochę na około, to zmienienie nazwy sieci, żeby ta, z którą chcesz się łączyć alfabetycznie była pierwsza…

Apuqun napisał(a):

Wyrzuć 2,4 ze znanych sieci (tak to się chyba nazywa) i od tej pory urządzenie podłączać się będzie tylko do 5.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK