iMagazine

Zmniejszenie jasności interfejsu iOS

23/03/2014, 21:47 · · · 4

W iOS 7.1 wprowadzono kilka nowych ustawień dostępności. Jedno z nich pozwala na obniżenie punktu białego, co przekłada się na zmniejszenie jasności interfejsu.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Zaczynamy od wejścia do Ustawień i odnalezienia w nich menu Ogólne. Następnie przechodzimy do Dostępności, a w niej – do menu Zwiększ kontrast.

1

Teraz zaznaczamy opcję Obniż punkt biały, by zmniejszyć jasność interfejsu. Poniżej możecie zobaczyć różnicę pomiędzy ustawieniami standardowymi a zmodyfikowanymi (różnica nie jest widoczna na zrzutach ekranu, zostały one zmodyfikowane, by przybliżyć Wam różnicę).

2

Źródło: OS X Daily

4

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ApuqunRobert StachnikMarcin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Finally! :) Ale czy oni czasami po cichu nie odwracają tego, co mieli w zamyśle wprowadzając iOS7, jak sądzicie?

Robert Stachnik
Gość
Robert Stachnik

Macie pomysł jak ustawić priorytet sieci wifi ? Mam 2 sieci 5 i 2,4 logowanie iPhone zawsze wybiera w pierwszej kolejności 2,4 a ja tak nie chce ,chce dokładnie odwrotnie

Marcin
Gość
Marcin

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale obejście tego trochę na około, to zmienienie nazwy sieci, żeby ta, z którą chcesz się łączyć alfabetycznie była pierwsza…

Apuqun
Gość
Apuqun

Wyrzuć 2,4 ze znanych sieci (tak to się chyba nazywa) i od tej pory urządzenie podłączać się będzie tylko do 5.