iMagazine

Pakiet Office trafił na iPada

27/03/2014, 19:06 · · · 6

Microsoft zaprezentował dziś wersję swojego pakietu biurowego, przeznaczoną na iPada. Z zapowiedzi firmy wynika, że będzie on w pełni zgodny z dokumentami tworzonymi na komputerach.

Office składa się z programów Word, Excel i PowerPoint. Korzystanie z nich jest darmowe, o ile wykorzystywane są jedynie do odczytywania dokumentów (wliczając w to korzystanie z prezentacji w PowerPoint). Tworzenie i edycja wymagają wykupienia subskrypcji Office 365 Personal – kosztować będzie 6,99$ za miesiąc lub 69,99$ za rok.

1

Word

2

Excel

3

PowerPoint

Interfejs aplikacji został zaprojektowany od nowa – różni się znacznie od wersji, która przeznaczona jest dla komputerów z Windows 8. Posiada jednak pewne charakterystyczne elementy, jak wstążka. Wśród usprawnień wymienione zostały między innymi dynamicznie zmieniające się wykresy w Excel (w zależności od wprowadzanych danych) czy też klawiatura dostosowująca się do rodzaju wprowadzanej treści.

Wszystkie aplikacje można pobrać z App Store: Word, Excel, PowerPoint

Źródło: The Verge


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Krzysiek napisał(a):

Pierwsze testy za mną. Działa super. Pakiet jest w pełni spolszczony. Korzystam z OneDrive i po uruchomieniu od razu byłem zalogowany oraz aktywowana subskrypcja Office 365.

Gregor napisał(a):

sprawdź proszę czy Word obsługuje wstawianie tabulatorów ?

Krzysiek napisał(a):

Tabulatora jako takiego nie widzę na klawiaturze, ale jest u góry ikonką wcięcia w prawo i lewo. Przetestowałem na pliku docx i działa poprawnie.

Łukasz napisał(a):

Wie ktoś gdzie moge wrzucić swoje pliki exel by wejść z telefonu i odtworyć plik?

Damian napisał(a):

OneDrive aka SkyDrive

Krzysiek napisał(a):

Można to zrobić z poziomu iTunes. Zsynchronizuj iPhone’a z iTunes, i wejdź w widoczność zainstalowanych na nim programów. Na dole pod programami masz okno wgrania lub pobrania plików dla wybranych aplikacji. Jedną z nich jest MS Office. Teraz wystarczy że z wskażesz plik i wgrasz go do telefonu. W takim przypadku OneDrive jest niepotrzebny.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK