iMagazine

iOS 8 beta 2 dostępna! Jakie zmiany?

17/06/2014, 21:30 · · · 3

Dwa tygodnie temu poznaliśmy iOS 8. Tradycyjnie już, prezentacja systemu zakończyła się udostępnieniem wersji beta dla developerów. Dzisiaj Apple wypuściło betę 2 iOS 8. Pojawiło się kilka istotnych zmian.

Ogólnie, beta 2 ma na celu usprawnienie działania systemu. Pierwsza była naprawdę w porządku, jeśli chodzi o stabilność. Jednak na drugiej telefon śmiga. Co prawda dalej nie jest to system, który warto instalować jeśli zależy Wam na stuprocentowej niezawodności, ale po krótkich testach wygląda na to, że przez większość czasu zapomnimy o dopisku „beta” przy nazwie systemu.

Mamy natomiast dwie, świetne wiadomości. Po pierwsze, wróciło duże zdjęcie kontaktu podczas prowadzenia rozmowy. Jest to coś, co zniknęło w iOS 7.1 i nad czym wiele osób ubolewało. Po drugie, iOS 8 beta 2 pozwala na korzystanie z dobroci LTE klientom sieci Plus.

Poza tym, w opcjach Prywatności dodano opcję Dane domu, a także pojawiła się domyślnie instalowana aplikacja Podcasty. Niestety, tej ostatniej nie można usunąć, więc dla wielu będzie to bezużyteczna ikona. Ukrywanie niepotrzebnych aplikacji zdaje się być ważniejsze niż kiedykolwiek przy ósmej iteracji iOS.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

MDW2 napisał(a):

Ja z Podcasts korzystam więc mi preinstalowanie tej aplikacji nie przeszkadza. :)

monk napisał(a):

Pierwsza beta nie była stabilna, a przynajmniej u mnie.

Tomek (Toondrome) napisał(a):

Czy spyware – o niskich lotów akronimie – „iMessage” nadal jest w iOS(8)? Zjadacz pojemności danych iPada, bez nawet włączania i korzystania z niego (mowa o iMessage).

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK