iMagazine

iOS 7.1.2 oraz OS X 10.9.4 gotowe do instalacji

30/06/2014, 19:49 · · · 8

Zgodnie z przypuszczeniami, Apple wydało dzisiaj aktualizacje swoich systemów dla komputerów i urządzeń przenośnych. Są to głównie poprawki.

iOS 7.1.2 ma na celu poprawę działania iBeacon oraz naprawienia błędów, które mogły występować przy używaniu sprzętu z iOS wraz z niektórymi akcesoriami producentów trzecich. Wyeliminowano także problem z klasami zabezpieczeń danych w załącznikach w Mailu. Warto pamiętać, że iOS 7.1.2 na ten moment zablokuje Wam możliwość wprowadzenia urządzenia w tryb Jailbreak. iOS 7.1.2 w żaden sposób nie wpływa na obecną metodę wprowadzania urządzeń w tryb Jailbreak. Aktualizacja waży 23,1 MB.

OS X 10.9.4 to nowe Safari w wersji 7.0.5, a także, jak w przypadku iOS, poprawki. Od jakiegoś czasu, mój Mac nie potrafił się połączyć z sieciami bezprzewodowymi od razu po obudzeniu – trzeba było wyłączać WiFi i włączać je na nowo. Miał także problemy z budzeniem się. 10.9.4 poprawia błędy, które powodowały wspominane defekty. W przypadku MacBooka Air aktualizacja waży 97 MB.

Tradycyjnie już, przed aktualizacją warto wykonać backup danych.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Ja napisał(a):

Jailbreake na 7.1.2 smiga az milo :)

Guest napisał(a):

Czy ktoś ma podobny problem po aktualizacji OS X 10.9.4? Po wejściu w Ten Mac ->Więcej informacji… wyświetlają wam się cyfry zamiast nazwy komputera?

Maciej Skrzypczak napisał(a):

U mnie wyświetla normalnie nazwę komputera.

Jakub Adamiec napisał(a):

Kliknij na te cyfry i zmieni się na nazwę :)

Tomek (Toondrome) napisał(a):

A kliknij w te „cyfry”, powinno pokazać coś więcej przy klikaniu weń.

Darek Kanak napisał(a):

U mnie pojawia się komunikat: „niektórych uaktualnień nie można zainstalować automatycznie”??? OS X 10.9.3 Tak samo jest na Mac Book-u Pro?

Marcin Dąbrowski napisał(a):

Tak samo jest wszędzie – nie można zainstalować automatycznie rzeczy, które wymagają restartu komputera.

Darek Kanak napisał(a):

Korekta?! Po kilku restartach i pobraniach wybrałem „przypomnij później”. Zrestartował się i zainstalował??? Dziwne.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK