Mastodon

Pierwsze wrażenia: Kanex simpleDock

2
Dodane: 10 lat temu

W moje ręce trafiło akcesorium, które z pewnością docenią użytkownicy laptopów od Apple – Kanex simpleDock.

Na co dość często narzekają użytkownicy MacBooków, a szczególnie tacy, którzy przesiedli się z innych laptopów? Na to, że komputery od Apple mają mało gniazd USB. Na ratunek przychodzą producenci akcesoriów i jednym z nich jest właśnie wspomniany Kanex simpleDock.

Wyposażony jest w cztery gniazda USB, z czego trzy z nich działają w standardzie USB 3.0, a czwarte (o mocy 10W) jest specjalnie dedykowane do ładowania urządzeń. Do tego mamy jeszcze jedno gniazdo – Gigabit Ethernet, co szczególnie powinni docenić posiadacze MacBooków z ekranem Retina oraz MacBooków Air.

Całość sprawia bardzo solidne wrażenie, co sprawdza się również w rzeczywistości. Więcej na temat Kanex simpleDock będziecie mogli przeczytać w sierpniowym iMagu. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego produktu, to zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzach.

Cena: ok. 400 PLN

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, Redaktor iMagazine.pl. Mastodon: mcskrzypczak@c.im

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 2

Eh… GigabitEthernet po połączeniu z komputerem przez USB 3.0…no ale w założeniu miało być tanio ;) Poza tym dałoby się zrobić mniejszego tego HUB’a USB…ok, już nic nie piszę – chyba się nie wyspałem i czepiam się od rana ;)