iMagazine

Pierwsze wrażenia: Kanex simpleDock

30/06/2014, 21:15 · · · 2

W moje ręce trafiło akcesorium, które z pewnością docenią użytkownicy laptopów od Apple – Kanex simpleDock.

Na co dość często narzekają użytkownicy MacBooków, a szczególnie tacy, którzy przesiedli się z innych laptopów? Na to, że komputery od Apple mają mało gniazd USB. Na ratunek przychodzą producenci akcesoriów i jednym z nich jest właśnie wspomniany Kanex simpleDock.

Wyposażony jest w cztery gniazda USB, z czego trzy z nich działają w standardzie USB 3.0, a czwarte (o mocy 10W) jest specjalnie dedykowane do ładowania urządzeń. Do tego mamy jeszcze jedno gniazdo – Gigabit Ethernet, co szczególnie powinni docenić posiadacze MacBooków z ekranem Retina oraz MacBooków Air.

Całość sprawia bardzo solidne wrażenie, co sprawdza się również w rzeczywistości. Więcej na temat Kanex simpleDock będziecie mogli przeczytać w sierpniowym iMagu. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego produktu, to zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzach.

Cena: ok. 400 PLN


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Borkus napisał(a):

Eh… GigabitEthernet po połączeniu z komputerem przez USB 3.0…no ale w założeniu miało być tanio ;) Poza tym dałoby się zrobić mniejszego tego HUB’a USB…ok, już nic nie piszę – chyba się nie wyspałem i czepiam się od rana ;)

Marcin Smiatek napisał(a):

Ładuje iPada (konkretniej; mini z retiną) bez podłączonego Mac’a? Na samym zasilaczu?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK