Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 7/2014 – WWDC 2014

iMagazine 7/2014 – WWDC 2014

8
Dodane: 10 lat temu

No i jesteśmy po WWDC 2014. Konferencja Apple tradycyjnie przyniosła nam dużo nowości – oczywiście software’owych. Wiemy, jak będzie wyglądał nowy OS X i jak będzie się nazywał. Wiemy, jak będzie wyglądał nowy iOS 8. Czy jesteście zadowoleni z tego, co pokazało Apple? Czy wiecie, czego na serio możemy się spodziewać? Jeśli nie, to przeczytajcie najnowsze wydanie iMaga – znajdziecie w nim szczegółowe podsumowanie wszystkich nowości, a także pierwsze wrażenia z użytkowania ich przez naszych redaktorów.

Ponadto w numerze dużo ciekawych gadżetów i akcesoriów, które weźmiemy ze sobą na wakacje – m.in. iPhone jako portfel, mocowanie do samochodu OSO, ładowarka Kensington, tuner Elgato, folia na iPada JCPAL, zewnętrzna bateria Luxa2. Poza tym ciekawy głośnik Yamahy, zastosowanie Philips Fidelio E5 w kinie domowym, a na deser – opis jedynego w swoim rodzaju iPoda.

Miłej lektury!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 8

Niestety aplikacja nie nadaje się do pobrania “raz a dobrze” wybranego magazynu. Trzeba przekartkować magazyn, a i tak po jakimś czasie nie da się go otworzyć offline. Dla takich osób jak ja pozostaje pobranie w wersji PDF. Mam nadzieję, że to się zmieni w kolejnej wersji.

To bardzo dziwne o czym piszesz. Nie spotkaliśmy się z takim problemem jaki opisujesz. Byłbym wdzięczny za maila na adres redakcja@imagazine.pl i dokładniejsze opisanie problemu. Postaramy się zaradzić. Ważne abyś napisał na czym czytasz iMaga (model sprzętu i jaki iOS) oraz dokładnie w jakich sytuacjach “nie da się otworzyć offlice”.

wku..a mnie to newsletter zpaisuje sie na niego jiuz 3 raz a i tak linku do pobrnaia nie mam … z tego wzgledu juz 3 z rzedu imagazine nie trafia do mnie… dajcie bezposrednie linki a gwarantuje wam ze zyskacie wiecje niz zapisujac ludzi na newsletter… prostota pamietacie???

A ja maila z newslettera dostaję zawsze z 3-4 dniowym opóźnieniem w stosunku do pojawienia się numeru… To nie jest fajne.

Numer w PDF wychodzi z 2-3 dniowym opóźnieniem względem wersji w aplikacji. Niestety proces wydawniczy jest bardzo złożony i różni się od wydania w aplikacji – nie będę wdawał się w szczegóły. Dodatkowo, ze względu na wielkość naszej bazy czytelników, zdarzają się sytuacje, że newsletter może dojść z lekkim opóźnieniem. Niestety nie jest to od nas zależne;-/

Pisaliśmy o newsletterze już wiele razy – musi być jeśli chcecie nas czytać. Nie mamy innego narzędzia aby przedstawiać naszym partnerom realne statystyki. Dajemy Wam KOMPLETNIE DARMOWY magazyn o zawartości ponad 150 stron co miesiąc. Macie go za free, ale my musimy jakoś żyć i funkcjonować – bez partnerów to się nie uda. Zdecydowaliśmy się na najprostszą wersję newslettera, w której podajecie tylko adres email. Po pierwsze trzeba sprawdzać spam, a po drugie po zapisaniu się do newslettera dostajecie od nas maila z linkiem do potwierdzenia – jeśli tego nie zrobicie, to nie będziecie w naszej bazie. Wystarczy kliknąć w link…

Hej, cały czas nie dostałem maila z linkiem do Imagazine 07/2014. Jestem subskrybentem.

Newsletter wpadł do spam i mam w związku z tym pytanie – za jednym zamachem wykasowałem cały spam, w ostatniej chwili zauważyłem ów newsletter, ale było już po ptakach. Czy można jakoś dostać linka do pdf ponownie?