iMagazine

Tak było wczoraj w iChwili na premierze iPhone 6

10/09/2014, 22:09 · · · 5

Wczorajsza impreza iMagazine w klubie Chwila po raz kolejny okazała się epicka. Dziękujemy Wam, że byliście i że wspólnie mogliśmy oglądać premierę iPhone 6 i Apple Watch.

Choć stream Apple średnio działał, a nawet bardziej nie działał, to atmosfera była niesamowita.

Jak policzyliśmy na imprezie było w sumie ok 300 osób. Wypiliście prawie 300 iPiw i zjedliście 250 kawałków iPizzy. Przez internet oglądało nas ponad 13500 widzów.

Chciałbym bardzo podziękować naszym partnerom za obecność i wsparcie naszej imprezy – bez nich nie mogłaby ona tak wyglądać:

Dzięki wsparciu naszych partnerów mogliśmy zorganizować dla Was konkursy, w których do wygrania było ponad 100 różnych nagród.

Zobaczcie jak wyglądała impreza na zdjęciach. Niebawem pokażemy Wam zapis wideo.

Tym czasem zapraszamy Was już teraz na kolejną imprezę do iChwili, która prawdopodobnie będzie w październiku – jak tylko będzie podana data potwierdzimy Wam wszystkie detale.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dariusz Gardyński napisał(a):

Mam nadzieje, że następnym razem uda mi się przyjść na 17, to se dobre miejsce zajmę :D.

A co do nagród – fajnie, że zawsze coś jest i że tak rozdajecie ;). Czepnąć się chce ludzi – opanujcie się trochę! Jak Wojtek rozdawał środki czyszczące, to prawie go stratowaliście. Z ręki mi wyrywaliście i mimo, że stałem na wprost nie udało się wziąć. Jak ktoś chwytał to puszczałem, bo serio – to tylko środki czyszczoce. Nikt tam losów w lottka nie włożył. Przeraziło mnie to szczerze mówiąc. Wstać z krzesła i kto pierwszy ten lepszy spoko, ale wyrywanie i tratowanie innych? Masakra! Takie to Panie i Panowie polaczkowate było :/.

Batrosz Lebowski napisał(a):

no i-Pure.pl rządzi!

Kriss824 napisał(a):

Witam Czy da się jeszcze gdzieś ten stream zobaczyć ??

Kriss824 napisał(a):

Małe sprostowanie chodzi mi o stream z klubu a nie applowski

Król Ghidora Jaderberg napisał(a):

i nie padną serwery, bo jak na najbardziej zaawansowany rezerwat świata, to trochę obciach :p