iMagazine

inFakt – fakturowanie i księgowość – polskie aplikacje w App Store

30/09/2014, 22:25 · · · 4

image002Aplikacja powstała w celu jeszcze większego ułatwienia przedsiębiorcom korzystania z nowoczesnej księgowości. Oferuje szereg funkcji związanych z fakturowaniem i prowadzeniem księgowości. Można dzięki niej wystawiać i przeglądać faktury, zapisywać dane klientów oraz produktów, a także analizować przychody i wydatki firmy.

Co istotne, w prosty sposób został rozwiązany problem skanowania dokumentów kosztowych. Nowy koszt można dodać robiąc zdjęcie dokumentu aparatem fotograficznym w telefonie. Tak wykonane zdjęcie kosztu trafia bezpośrednio do osobistej księgowej klienta w celu zaksięgowania. Status rozliczenia dokumentu można śledzić z poziomu smartfona. Oprócz tego, aplikacja umożliwia sprawne i szybkie skontaktowanie się e-mailowo bądź telefonicznie z księgowymi inFakt. Aplikacja jest darmowa. Użytkownicy nieposiadający dotąd konta w inFakt również mogą skorzystać z aplikacji. Dzięki niej można założyć konto inFakt.pl i za darmo testować usługi nawet do 60 dni.

Producent: Infakt Sp. z o.o.

Kategoria: Finanse

Link: https://itunes.apple.com/pl/app/infakt-fakturowanie-i-ksiegowosc/id875266244?mt=8&at=11lHMT

Cena: darmowa

4

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Milenaach ChPaweł Haćcbraulosbl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sbl
Gość

Jak już piszecie o takich aplikacjach, to może warto zrobić zestawienie wszystkich firm konkurencyjnych zamiast jednej? Chyba, że hajs się zgadza.

Paweł Hać
Gość

Do działu polskich aplikacji w App Store twórcy programów zgłaszają się sami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pojawiły się w nim konkurencyjne aplikacje.

cbraulo
Gość
cbraulo

Używałem inFaktu i zdecydowanie polecam po przesiadce iFirmę. Wspaniała współpraca i aplikacja również.

Milenaach Ch
Gość
Milenaach Ch

a ja polecam księgowość internetową za darmo w ramach programu aktywizacja (http://programaktywizacja.pl/) nie korzystałam wprawdzie z telefonicznej wersji bo wolę korzystać w tym celu z komputera ale cena a raczej jest brak jest dla mnie znaczącym argumentem.