iMagazine

iMagazine 11/2014 – iPad Air 2

04/11/2014, 00:53 · · · 1

Patrząc na okładkę tego numeru, nie mogę uwierzyć, jaką drogę przeszliśmy jako użytkownicy tabletów. Gdy w 2010 roku pojawił się pierwszy iPad, wydawał się taki smukły, wygodny, lekki, poręczny. Teraz gdy brałem go do ręki, przygotowując się do zrobienia zdjęcia, miałem wręcz odwrotne wrażenie. Za to nowy iPad Air 2 bije wszystko, co do tej pory było dostępne na rynku. Jest to kawał świetnego sprzętu – lekki, cienki i bardzo wydajny. Czy można jeszcze coś w nim zmienić? Zobaczymy w przyszłym roku, na razie cieszmy się tym modelem, bo jest czym.

Oddajemy w Wasze ręce listopadowy numer iMagazine, który jest podsumowaniem października. A w październiku dużo się działo – nowy system, nowe maki, iPady, nasze 4. urodziny.

Wszystko to znajdziecie w numerze. Zapraszamy – tradycyjnie, dużo dobra!

Plik PDF – 88,1MB (180 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Daniel Skowron Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Daniel Skowron
Gość
Daniel Skowron

Od soboty jestem świeżym użytkownikiem iPad air2 i ISO i dopiero teraz wpadł mi w ręce wasz magazyn. Rewelacyjnie się czyta. Kawał dobrej roboty :) pozdrawiam