Mastodon

Pierwsze wrażenia: Moshi Overture

3
Dodane: 9 lat temu

Zawsze byłem zwolennikiem noszenia ze sobą jak najmniejszej ilości rzeczy. Nowe etui Moshi do iPhone’a 6 i 6 Plus pozwala na zrezygnowanie z portfela – z powodzeniem potrafi go zastąpić.

Moshi Overture występuje zarówno w wersji dla iPhone’a 6, jak i dla 6 Plus. W obu przypadkach jego konstrukcja jest identyczna, różnice znajdziemy tylko w pojemności. Do testu otrzymałem większy model, w którym oprócz smartfona mieszczą się także cztery karty (a nawet więcej, ale dokładnie tyle mamy przegródek), a także banknoty i dowód rejestracyjny samochodu (który do wersji na iPhone’a 6 raczej nie wejdzie).

IMG_0526

Wewnątrz etui znajduje się też odklejana ściereczka do ekranu. Doskonale zbiera wszelkie zabrudzenia, ale nie dociera do krawędzi pomiędzy telefonem a obudową. Całe etui można ustawić bokiem w ten sposób, by dało się wygodnie korzystać z ekranu w trybie poziomym.

Moshi Overture kosztuje około 170 zł za wersję dla iPhone’a 6 oraz około 190 zł za wersję dla iPhone’a 6 Plus. Test etui przeczytacie już w grudniowym wydaniu iMagazine.

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Rozpatrywałem podobny produkt (czarny) od Spigena. Argumentem najbardziej kuszącym był właśnie minimalizm, kondensacja noszonych w kieszeniach przedmiotów osobistych. Niestety pojawiły się zaraz dwa kontrargumenty: telefon z ApplePay w portfelu razem z piniędzami? Heh… Siara! Do tego nie widać jabłucha z tyłu na obudowie.

jak dla mnie ta cena to ISTNY TERRORYZM w bialy dzien!

Tu w UK przyzwyczailem sie do cen okolo £10 czyli 50zl (i to jak jest to PRAWDZIWA SKORA!)

……..i to jest cena jesli chce miec produkt na NASTEPNY dzien…… bo jesli chce mi sie poczekac jakos 2-4 tygodnie – to zamawiam z Chin za jakos £5 (czywiscie tekze PRAWDZIWA SKORA) no i oczywiscie przesylka za FREE

Prawie 200zl za tow pl?!?! Hehe – Wy to jestescie tam niezle bogaci – pewno z 5000zl minimalane pensje macie

@Bart – Polak z krwi i kości :) Za drogo, za tanio, za zimno, za ciepło, za daleko, za długo …. :)
Dopuszczasz do wiadomości, że są ludzie którzy chcą używać rzeczy, ich zdaniem, po prostu dobrych i ciekawych ? I cena ma dla nich najmniejsze znaczenie ?
Używałeś kiedykolwiek czegoś marki Moshi ? No nie sądzę. PRAWDZIWA skóra nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem w każdym produkcie.
Zamawiam z chin za 5 funtów. Jak się okaże że zamówiłeś szajs, bo pewności nigdy nie masz, to odbierają od Ciebie za free i zwracają 5 funtów ? Podobnie w przypadku uszkodzenia ?

Co do zarobków, cóż, sprzęt Apple to nie jest tania zabawa, chcesz się bawić płać. Nie stać Cię , nie płacz.