iMagazine

Gra o Tron od Telltale Games już dostępna w App Store

04/12/2014, 20:54 · · · 0

Telltale Games zasłynęło doskonałymi przygodówkami na iOS oraz inne platformy. Po The Walking Dead przyszedł czas na adaptację Gry o Tron, znanej wszystkim jako serial produkcji HBO, tworzony na podstawie książek J. R. R. Martina.

Gra o Tron w wydaniu Telltale Games opowiada historię widzianą z perspektywy członków domu Forresterów. Oznacza to, że fabuła jest powiązana z wydarzeniami w serialu oraz książce, ale nie ingeruje w nią. Spotykamy znanych już bohaterów (w tym Tyriona oraz Cersei), ale niestety, nie dubbingują ich serialowi aktorzy. Gra zachowuje sprawdzoną już w innych produkcjach Telltale Games formę, całość skupia się na dialogach, wpływających w znaczny sposób na przebieg fabuły oraz komiksowej grafice.

Link: https://itunes.apple.com/pl/app/id906862658&at=11lHMT

Cena: 4,49 EUR

Gra pojawiła się także na OS X, Windows, PS4, PS3, Xboxa One oraz Xboxa 360.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK