iMagazine

Change – nowa reklama iPada Air 2

07/12/2014, 22:11 · · · 3

Po serii reklam iPhone’ów Apple wypuściło kolejną, dotyczącą iPada Air 2.

„Change is in the Air” – takie przesłanie niesie za sobą nowa reklama najnowszego tabletu firmy z Cupertino. Pokazuje to urządzenie jako przydatne nie tylko do konsumowania treści, ale również do tworzenia, wprowadzania zmian w otaczającym nas świecie. Zachęcam do zapoznania się z reklamą poniżej.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

joka napisał(a):

No ale co oni tam pokazali oprócz młotka łoaty i troche kurzu… Reklama nie na temat jeśli chcieli pokazac tworzenie na urządzeniu to powinni pokazać jakiś chodź jeden program do tworzenia tekstu grafiki lub czego innego…dziwna reklama

joka napisał(a):

Każdy system ma takie programiki co mrugają w reklamie.Nic nadzwyczajnego. Nawet stary iPad mini to obleci to co za haaa w tym spocie :)

Kamil Karkoszka napisał(a):

Mi się podoba. Ciekawy przekaz, pokazuje, że tak naprawdę funkcjonalność tego urządzenia jest ograniczona tylko do wyobraźni twórców aplikacji. Polacy jeszcze nie dorośli do obiektywnej oceny, co widać po poprzednich komentarzach. Tyle w temacie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK