iMagazine

RadarSTOP – polskie aplikacje w App Store

14/12/2014, 16:59 · · · 2

Producent nawigacji MapaMap stworzył nową, bezpłatną aplikację RadarSTOP. Rozwiązanie to dostępne jest na iPhone’ach oraz telefonach z Androidem. Program ostrzega przed fotoradarami stacjonarnymi i mobilnymi, kontrolami policji, Inspekcją Transportu Drogowego oraz wypadkami i korkami na drodze.

Każdy użytkownik aplikacji RadarStop może dodawać zdarzenia drogowe, które wysyłane są do innych użytkowników w trybie ON-LINE czyli natychmiast. Może też odwołać lub potwierdzić otrzymane zgłoszenie jeżeli faktycznie miało miejsce. W ten sposób użytkownicy weryfikują wzajemnie przesyłane informacje i aktualizują sytuację drogową.

Aplikacja współpracuje ze społecznością użytkowników nawigacji MapaMap. Oznacza to że wszystkie zgłoszenia przesłane przez użytkowników nawigacji MapaMap są także wykorzystywane przez użytkownikom aplikacji RadarSTOP i odwrotnie. Takie rozwiązanie zapewnia efekt synergii pomiędzy dwiema społecznościami.

Nazwa producenta:
IMAGIS S. A.

Kategoria:
Travel

Cena:
Darmowa

Link do aplikacji:
https://itunes.apple.com/pl/app/radarstop/id481982727?mt=8&at=11lHMT

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz deweloperach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dariusz Gardyński napisał(a):

Kolejne rozdrobnienie. Może tak dogadacie się z janosikiem i z zagranicznymi kolegami i stworzycie projekt OpenSource, żeby baza była 1, a nie 100000000…

Bart napisał(a):

IDIOTYZM

Ktos placi za te stawianie fotoradarow – zgadnijcie KTO GENIUSZE – i potem czesto placi by…. je omijac

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK