iMagazine

RadarSTOP – polskie aplikacje w App Store

14/12/2014, 16:59 · · · 2

Producent nawigacji MapaMap stworzył nową, bezpłatną aplikację RadarSTOP. Rozwiązanie to dostępne jest na iPhone’ach oraz telefonach z Androidem. Program ostrzega przed fotoradarami stacjonarnymi i mobilnymi, kontrolami policji, Inspekcją Transportu Drogowego oraz wypadkami i korkami na drodze.

Każdy użytkownik aplikacji RadarStop może dodawać zdarzenia drogowe, które wysyłane są do innych użytkowników w trybie ON-LINE czyli natychmiast. Może też odwołać lub potwierdzić otrzymane zgłoszenie jeżeli faktycznie miało miejsce. W ten sposób użytkownicy weryfikują wzajemnie przesyłane informacje i aktualizują sytuację drogową.

Aplikacja współpracuje ze społecznością użytkowników nawigacji MapaMap. Oznacza to że wszystkie zgłoszenia przesłane przez użytkowników nawigacji MapaMap są także wykorzystywane przez użytkownikom aplikacji RadarSTOP i odwrotnie. Takie rozwiązanie zapewnia efekt synergii pomiędzy dwiema społecznościami.

Nazwa producenta:
IMAGIS S. A.

Kategoria:
Travel

Cena:
Darmowa

Link do aplikacji:
https://itunes.apple.com/pl/app/radarstop/id481982727?mt=8&at=11lHMT

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz deweloperach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

2

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BartDariusz Gardyński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dariusz Gardyński
Gość
Dariusz Gardyński

Kolejne rozdrobnienie. Może tak dogadacie się z janosikiem i z zagranicznymi kolegami i stworzycie projekt OpenSource, żeby baza była 1, a nie 100000000…

Bart
Gość
Bart

IDIOTYZM

Ktos placi za te stawianie fotoradarow – zgadnijcie KTO GENIUSZE – i potem czesto placi by…. je omijac