iMagazine

Otwieranie ostatnio zamkniętych kart w Safari na iOS

28/12/2014, 22:58 · · · 2

Podczas zamykania wielu kart w Safari zdarza się mi usunąć również tą, która jest mi jeszcze potrzebna. Przeglądarka pozwala na szczęście otworzyć ponownie każdą zamkniętą ostatnio kartę.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Po zamknięciu w przeglądarce karty, będzie ona widoczna jeszcze przez jakiś czas na ukrytej liście. Aby się do niej dostać, należy przejść do podglądu wszystkich kart (za pomocą przycisku w rogu ekranu), a następnie przytrzymać przycisk otwierania nowej karty.

1

Na wyświetlonej liście znajdują się wszystkie karty, które ostatnio zamknęliśmy. Wystarczy dotknąć wybranego z nich, by przenieść się pod odpowiedni adres.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Przemek napisał(a):

U mnie to niestety nie działa. Po przytrzymaniu + nic sie nie dzieje. (ios7)

MDW napisał(a):

Sam sobie odpowiedziałeś – iOS7. W iOS8 wiele elementów Safari zostało zmienionych, rozbudowanych.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK