iMagazine

Tej zimy nie zobaczymy „12 Days of Gifts”

29/12/2014, 11:46 · · · 2

Grudzień to miesiąc, w którym tradycyjnie obdarowujemy się prezentami. Od 6 lat Apple brało udział w tym zwyczaju oferując promocję „12 Days of Gifts”. W tym roku jednak nie widać po niej śladu.

W ramach „12 Days of Gifts” użytkownicy App Store oraz iTunes Store mogli każdego z 12 dni pobrać za darmo wybraną przez Apple płatną aplikację, album, film czy książkę z jednego ze sklepów. Zazwyczaj były to popularne pozycje, więc promocja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Dotychczas rozpoczynała się 26 grudnia i trwała do 6 stycznia.

Niestety, z nieznanego powodu w tym roku musimy obejść się bez tych prezentów. Do dzisiaj w App Store nie pojawiła się aplikacja, która informowała o nowej ofercie, co potwierdza plotki publikowane przez Macworld. Nie wiemy czy w przyszłym roku „12 Days of Gifts” powróci. Być może Apple szykuje dla nas jakąś większą niespodziankę, chociaż szanse na to są niewielkie.

Źródło: Apple Insider


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Ce napisał(a):

W tym roku prezent od Tima i ksiegowych był wczśniej, w postaci albumu U2.

Bart napisał(a):

Apple staje sie nieprzewidywalne! :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK