Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Pobieranie OS X Mavericks z poziomu Yosemite

Pobieranie OS X Mavericks z poziomu Yosemite

5
Dodane: 9 lat temu

Pomimo tego, że OS X Yosemite wprowadza wiele nowych funkcji, nie każdy użytkownik jest z niego zadowolony. Jeżeli korzystaliście z OS X Mavericks i chcecie wrócić do niego z Yosemite, musicie pobrać jego instalator.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Instalator OS X Mavericks pobieramy z poziomu Mac App Store, niezależnie od tego, czy korzystamy z Yosemite, czy też ze starszej wersji systemu. Maverics nie jest dostępny bezpośrednio w sklepie, nie pokazuje się w wynikach wyszukiwania. Aby do niego dotrzeć, należy przejść do zakładki Zakupy, umieszczonej na górnej belce.

1

Teraz na liście odnajdujemy OS X Mavericks i klikamy na przycisk Pobierz. Niestety, trzeba znaleźć go ręcznie, gdyż zakładka nie posiada opcji wyszukiwania. Programy uszeregowane są w kolejności pierwszego pobrania z App Store.

2

Pobrany instalator zostanie umieszczony w katalogu Programy na dysku.

Źródło: OS X Daily

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 5

Ja to jestem niepocieszony (lub mała jest moja wiedza) że po zainstalowaniu Yosemite nie mogę Mavericks ściągnąć po wifi przy uruchomieniu laptopa z funkcją “alt”.
Nawet jak zainstalowałem system Mavericks z pendriva owa funkcja dla odtworzenia systemu już jest niedostępna po wifi
Pozostaje tylko pendrive z instalacją Mavericks

Witam,ja mam pytanie z innej beczki.Aktualizowałem do Yosemite w grudniu i muszę przyznać ,że na począdku bardzo żałowałem.Większość wtyczek w PS,3/4 programów, drukarki nic nie chodziło tak jak trzeba .Mniej więcej po tygodniu i po szukaniu aktualizacji lub instalacji najnowszych programów wszystko powolutku wraca do normy,ale mam jeden problem,którego za ch…..rę nie mogę rozwiązać.Mianowicie chodzi o wypalanie DVD. Próbowałem kilku nośników różnych firm, plusy i minusy i nic.Kilka programów do wypalania i nic. CD bez problemu .Czy ktoś ma podobny kłopot???