iMagazine

Czas na kino (38) – 2015/01/16

16/01/2015, 17:00 · · · 1

Wczoraj ogłoszono nominacje do Oscarów, które zostaną wręczone za półtora miesiąca. Coraz więcej filmów, które zostały nominowane pojawia się i będzie się pojawiać na ekranach polskich kin. W tym tygodniu również jeden z tych tytułów będzie do obejrzenia. Jaki?

Haker

Najnowszy film Michaela Manna – reżysera kultowej „Gorączki” czy „Zakładnika”. W roli głównej Chris Hemsworth. Historia hakera, który zostaje wyciągnięty z więzienia, by pomóc odszukać osobę, która dokonuje cyberataków na banki i innych ataków cyberterroryzmu. Uwielbiam filmy Manna i na pewno się przejdę by też również zobaczyć.

Gra tajemnic

Benedict Cumberbatch wciela się w postać Alana Turinga, który pomagał złamać kod Enigmy podczas II Wojny Światowej. Partneruje mu Keira Knightley. Film ma 8 nominacji do Oscara i zbiera wiele pozytywnych recenzji. Cumberbatch staje się już naprawdę gwiazdą światowego formatu i nie ma co się dziwić – to świetny aktor. Jedna z obowiązkowych pozycji do zobaczenia.

Wkręceni 2

Najnowszy film Piotra Wereśniaka. Druga część komedii sprzed dwóch lat, którą wiele osób okrzyknęło najgorszym filmem roku. Ja nie widziałem, więc się nie mogę wypowiedzieć, ale ja filmy pana Wereśniaka lubię i jakoś do mnie trafiają. Nadrobię część pierwszą i zapewne zobaczę drugą.

Zapraszam wszystkich do kin i dawajcie znać co zobaczyliście.


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Tomasz R napisał(a):

Gra Tajemnic rewelacyjna. Keira drewniana, ale tak już ma. Cumberbatch kapitalny.