iMagazine

TwelveSouth ParcSlope

21/01/2015, 11:16 · · · 6

TwelveSouth oferuje wyłącznie proste, ale jednocześnie bardzo przydatne akcesoria. Dziś firma wprowadziła do oferty nowy produkt – podstawkę do MacBooków, nazwaną ParcSlope.

Laptop stojący płasko na biurku jest całkiem wygodny w użyciu, jednak podczas dłuższej pracy wady takiego ustawienia mogą dać się we znaki. Klawiatura ustawiona jest równolegle do blatu, co nie jest do końca optymalne, a ekran znajduje się zdecydowanie za nisko. ParcSlope rozwiązuje oba te problemy, jego rolą jest bowiem stabilne utrzymywanie komputera w wygodnej dla użytkownika pozycji.

parcslope2

Podstawka składa się z aluminiowej ramy oraz gumowych podkładek, które zapewniają MacBookowi stabilność. Klawiatura urządzenia jest wtedy pochylona pod kątem 18 stopni względem blatu, a ekran znajduje się znacznie wyżej. Akcesorium dostosowane jest do wszystkich, sprzedawanych obecnie laptopów Apple, wliczając w to MacBooki Air oraz Pro z ekranem Retina we wszystkich rozmiarach. Ponadto posiada też wycięcie, które pozwala na zamocowanie komputera w taki sposób, by dało się otworzyć jego klapę jedną ręką, bez konieczności przytrzymywania reszty obudowy.

ParcSlope jest dostępny w cenie 49,99$. Możecie przeczytać o nim więcej na stronie producenta.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Maciej Czechowski napisał(a):

:D http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60150176/

igru napisał(a):

Cii… To za tanie jak na tą stronę ;)

Stanisław Olszak napisał(a):

Świetne! Dokładnie na to czekałem. Teraz tylko czekać aż się pojawi w AOS :)

Uzytkownik2015 napisał(a):

Trochę zużyta, niemniej jednak…

Paweł Nyczaj napisał(a):

Fajne, ale bardzo drogie. Przydałaby się wersja z wbudowanym hubem USB 3.0

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK