iMagazine

Pierwsze wrażenia: FUEL iON

22/01/2015, 21:50 · · · 4

Bezprzewodowe ładowanie. To z pewnością przyszłość. Jak odległa? Myślę, że niezbyt. Zresztą coraz częściej najwięksi wprowadzają tę technologię. Wymienić wystarczy choćby Nokię, czy Apple w nadchodzącym nowym produkcie – Apple Watch. Do mnie natomiast trafiła bardzo ciekawa podstawka-stacja ładująca – FUEL iON.

FUEL iON składa się z dwóch głównych elementów – podstawki oraz obudowy. Między nimi nie ma żadnych uchwytów. To znaczy nie ma żadnych widzialnych uchwytów. Kiedy zbliżymy je ze sobą – przyciągną się dzięki wbudowanemu magnesowi. W tym momencie zacznie się również ładowanie smartfonu, bez potrzeby łączenia go kablem. Ten ostatni podłączony jest natomiast do samej podstawki.

Jak to wszystko razem „gra”? Dowiecie się w marcowym numerze iMagazine. Jak zawsze również zapraszam Was do komentarzy z sugestiami, na co miałbym zwrócić uwagę podczas testów tego akcesorium.

FUEL iON kupicie w sklepie iCorner za 329 PLN.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Tomasz Sochacki napisał(a):

Ładowanie bezprzewodowe jest bardzo wygodne, używałem tej opcji, gdy posiadałem Nexusa 4. Szkoda, że nie jest to standard w iPhone, gdyż wszelkie obudowy pozwalające na ładowanie bez kabla nie należą do najpiękniejszych.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK