iMagazine

Recenzja mpFaktury – dla Windows i OS X

28/01/2015, 14:19 · · · 2

Yours truly:

mpFaktura to polski program autorstwa Karola Wierzchołowskiego (…) Istnieje na rynku od około dwunastu miesięcy i jest dostępna w dwóch wersjach – na OS X oraz Windows. Co więcej, obie są ze sobą kompatybilne. Mało? Proszę bardzo: możecie korzystać z jednej bazy danych i obu wersji równocześnie, na dwóch różnych komputerach. Być może na rynku są inne rozwiązania, prawdopodobnie webowe, ale ja ich nie znam. Dowiedziałem się natomiast, że nie obsługują drukarek fiskalnych czy czytników kodów kreskowych. Osobiście wolałbym też mieć bazę danych pod moją kontrolą – jak wiecie mam na tym punkcie dosyć ostre zasady.

Zapraszam do pełnej recenzji pod tytułowym linkiem.

2

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Michal StefaniakTomasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz
Gość
Tomasz

Wdrożyć w firmie system który ma dopiero rok, dodatkowo z artykułu i z firmowej strony wygląda że stworzyła go i serwisuje jedna osoba – definitywnie nie polecam

Michal Stefaniak
Gość

Kibicuję. Oby więcej dobrych apek na Mac. Jednak stwierdzenie „Dowiedziałem się natomiast, że nie obsługują drukarek fiskalnych czy czytników kodów kreskowych” – niezbyt dobrze świadczy o solidnej kwerendzie. Nasza fakturownia.pl pięknie obsługuje zarówno czytniki kodów jak i drukarki fiskalne.