iMagazine

Recenzja mpFaktury – dla Windows i OS X

28/01/2015, 14:19 · · · 2

Yours truly:

mpFaktura to polski program autorstwa Karola Wierzchołowskiego (…) Istnieje na rynku od około dwunastu miesięcy i jest dostępna w dwóch wersjach – na OS X oraz Windows. Co więcej, obie są ze sobą kompatybilne. Mało? Proszę bardzo: możecie korzystać z jednej bazy danych i obu wersji równocześnie, na dwóch różnych komputerach. Być może na rynku są inne rozwiązania, prawdopodobnie webowe, ale ja ich nie znam. Dowiedziałem się natomiast, że nie obsługują drukarek fiskalnych czy czytników kodów kreskowych. Osobiście wolałbym też mieć bazę danych pod moją kontrolą – jak wiecie mam na tym punkcie dosyć ostre zasady.

Zapraszam do pełnej recenzji pod tytułowym linkiem.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Tomasz napisał(a):

Wdrożyć w firmie system który ma dopiero rok, dodatkowo z artykułu i z firmowej strony wygląda że stworzyła go i serwisuje jedna osoba – definitywnie nie polecam

Michal Stefaniak napisał(a):

Kibicuję. Oby więcej dobrych apek na Mac. Jednak stwierdzenie „Dowiedziałem się natomiast, że nie obsługują drukarek fiskalnych czy czytników kodów kreskowych” – niezbyt dobrze świadczy o solidnej kwerendzie. Nasza fakturownia.pl pięknie obsługuje zarówno czytniki kodów jak i drukarki fiskalne.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK