iMagazine

Zablokowanie wyświetlania aktualizacji beta

31/01/2015, 13:47 · · · 1

Jeżeli na komputerze została zainstalowana beta systemu OS X Yosemite, to nawet po aktualizacji do wersji finalnej w App Store wyświetlane będą aktualizacje do wersji beta. Jeżeli nie chcemy ich instalować ani widzieć, możemy wyłączyć ich wyświetlanie.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

W celu zablokowania wyświetlania aktualizacji do testowych wersji systemu, należy udać się do Preferencji systemowych, a następnie do ustawień App Store. Teraz odnajdujemy pozycję Na komputerze ustawiono otrzymywanie wstępnych wersji uaktualnień.

Zrzut ekranu 2015-01-27 o 22.11.18

Po kliknięciu na przycisk Zmień zostaniemy zapytani o to, czy chcemy wyłączyć wyświetlanie aktualizacji beta. Jeżeli zatwierdzimy zapytanie, to w App Store nie będą się już pokazywały próbne wersje systemu.

Zrzut ekranu 2015-01-27 o 22.11.33


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Tomasz Żuk napisał(a):

a ja nie mam tej opcji?!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK