iMagazine

Pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu o Stevie Jobsie

02/02/2015, 19:54 · · · 1

Na początku film Aarona Sorkina opowiadający o historii Steve’a Jobsa miał zostać stworzony przez Sony Pictures. Następnie wytwórnia oznajmiła, że ekranizacji biografii raczej się nie doczekamy. Pałeczkę przejęło Universal Pictures, a nagrania zostały rozpoczęte w zeszłym miesiącu. Dzisiaj możemy rzucić okiem na pierwsze zdjęcia z planu.

Póki co, kamery odwiedziły dom rodziców Jobsa, a także Flint Center, w którym swoją pierwszą prezentację miał Macintosh. W rolę Steve’a Jobsa wciela się Michael Fassbender (znany z roli Magneto w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie), z kolei Steve’a Wozniaka gra Seth Rogen, którego można było zobaczyć m.in. w głośnym ostatnio The Interview. Zdjęcia aktorów dostarczył użytkownik Twittera o nicku motroman. Tweet został usunięty, całe szczęście redaktorzy serwisu 9to5mac zachowali zdjęcia.

  screen-shot-2015-02-02-at-11-14-19-amscreen-shot-2015-02-02-at-11-14-27-am

Poza tym, na Twittera trafiły zdjęcia Jeffa Danielsa, który przybliży nam postać Johna Sculley – byłem CEO Pepsi, który po namowach Jobsa przeszedł do Apple.

B8FqWwjCIAE_LeQ

Tak więc wyglądają trzy pierwsze postaci. Moim zdaniem wybór aktorów do filmu Sterna Jobs z 2013 roku był znacznie bardziej trafiony. A jak Wy uważacie?

Źródło: Twitter, 9to5mac, The Verge


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Tomasz napisał(a):

Trafiony to był dobór aktorów w filmie Piraci z Doliny Krzemowej z 1999r.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK