iMagazine

Pierwsze wrażenia – folia iCarbons dla iPad Air 2

03/02/2015, 17:31 · · · 11

Pierwsze wrażenia są takie jak poprzednio – folia iCarbons jest to wg mnie najlepsza i najmniej pogrubiająca forma zabezpieczenia tyłu iPada. Miałem iCarbons na iPad 3, iPad Air i teraz też na Air 2.

iCarbons ma niestety swoje wady – nie zabezpiecza rogów (w tym względzie wersja dla iPada 3/4 była lepiej zaprojektowana bo zabezpieczała), oraz nie pasują niektóre akcesoria, które nie mieszczą się na iPada ze względu na jego „pogrubienie” przez założoną folię – coś za coś, mi to pasuje.

icarbons_air2_ 3

iCarbons wykorzystuje folię firmy 3M – jest to niekwestionowany lider w tej branży. Folia jest gruba, bardzo dokładnie wycięta. Bardzo dobrze, wygodnie nakłada się na iPada. Idealnie przylega.

icarbons_air2_ 2

Bardzo lubię fakturę folii, przypominającą włókno węglowe – przyznam się, że to był chyba pierwszy powód przy zakupie.

Pierwszy raz dla siebie wybrałem kolor biały. Do tej pory zawsze miałem czarne folie, ale iPady też miałem w kolorze czarnym. Tym razem mam bardzo patriotyczny zestaw.

icarbons_air2_ 5

Prócz standardowego czarnego i białego, w iCarbons mamy dostępne też inne kolory – czerwony, różowy, niebieski, zielony, fioletowy, pomarańczowy, jasne i ciemne drewno, oraz matowe aluminium, tytan i złoto.

icarbons_air2_ 4

Folię iCarbons kupicie w ich sklepie internetowym. Normalnie kosztuje 29,95USD (w wersji tył+przednia ramka), ale jeszcze jest kilka godzin wyprzedaży po 22,99USD. Koszt wysyłki do Polski to 5,95USD.


Mam szybki minikonkurs dla czytelników – w komentarzach pod tym artykułem, do końca dnia (3.02.2015, 23:59) wklejcie jakieś fajne zdjęcie najnowszego wydania iMagazine na swoim iPadzie Air 2 – ale pamiętajcie TYLKO najnowsze, lutowe wydanie i TYLKO na iPadzie Air 2. Wybiorę moim zdaniem najfajniejsze i wyślę autorowi folię iCarbons w kolorze czarnym.


Mój wybór padł na zdjęcie czytelnika kapslo – do niego idzie iCarbons.

Pozostali uczestnicy zabawy (czyli Napoleon Bryl, Daniel Rusiecki, Jan Kuśmierski) dostaną pocztą nagrody pocieszenia – mail poszedł na adresy z rejestracji w Disqus.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Bart napisał(a):

nie widzi mi sie tekstura (jak z tych plastikow z lat ’80 – sa ciekawsze wzory

kapslo napisał(a):

Podoba mi się ! Nigdy nie korzystałem z takich rozwiązań – przy poprzednich modelach miałem Smart Case. Tym razem kupiłem czarny Smart Cover, tak więc czarna folia idealnie by się przydała :) #MomPlease #ChallengeAccepted

Dominik Łada napisał(a):

Gratuluję wygranej – urzekła mnie ta świeczka…i żetony;-)

kapslo napisał(a):

Super !!!! Mam świadomość tego ze nie jestem fotografem :) zdjęcie było wykonane na spontanie w oczekiwaniu na znajomych (mała partyjka pokera po godzinach). Ale niespodzianka…w końcu gdzieś coś wygrałalem!!

Napoleon Bryl napisał(a):

Zdjęcie z ręki, bez kadrowania. Kotpórka w wersji spacegold z funkcja grzania w zimowe wieczory, na ekranie oczywiście tekst @Santee

Dominik Łada napisał(a):

Będzie nagroda pocieszenia – kontakt na maila;-)

Daniel Rusiecki napisał(a):

Kupiłem iPad Smart Case gdyż zawsze staram się wręcz pedantycznie dbać o mój sprzęt. Niestety znacznie on pogrubia iPada, a brak możliwości odpięcia osłony ekranu znacznie obniża komfort używania. Dlatego przymierzam się do zakupu Smart Covera (Jak widać po urządzeniach ze zdjęcia w jedynym słusznym wydaniu Product RED) A tak osłona świetnie by się komponowała ze smart coverem.

Dominik Łada napisał(a):

Będzie nagroda pocieszenia – kontakt na mailu;-)

Jan Kuśmierski napisał(a):

:)

Dominik Łada napisał(a):

No dobra – dzięki @kapslo:disqus @napoleonbryl:disqus @danielrusiecki:disqus @jankumierski:disqus za zgłoszenia. Teraz się prześpię z tematem i rano dam znać. Ale skoro jest Was tylko czwórka…to każdy z Was coś dostanie;-) Rano będą szczegóły. Dobrej nocy;-)

kapslo napisał(a):

Wyglada na to, ze maszyny z PKW zawiodły i trzeba ręcznie liczyć ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK