iMagazine

Nieczytane wiadomości w aplikacji Mail dla iOS

04/02/2015, 12:04 · · · 4

Niemal codziennie odkrywam jakąś nową rzecz zarówno w OS X jak i iOS. Tym razem padło na ten drugi system i aplikację Mail.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Jeśli Wasze skrzynki odbiorcze nie lubią filozofii „Inbox Zero”, to czasem przekopanie się przez wszystkie maile, by znaleźć jakieś starsze nieczytane może przyprawić o ból głowy. Okazuje się, że aplikacja Mail pozwala sobie z tym bardzo łatwo poradzić. Wystarczy, że w widoku Skrzynek przejdziemy do edycji.

Tam, pod listą uaktywnionych skrzynek znajdziemy tę, o którą nam chodzi – Nieczytane.

Za pomocą suwaka możemy dodatkowo przenieść ją gdzieś wyżej, na przykład na samą górę.

Warto rozejrzeć się również za innymi skrzynkami, być może któraś z nich również się nam przyda.

Źródło: Twitter – @iamkory

4

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Karol WilkEwelina PrzywaraKrzysztof B Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof B
Gość
Krzysztof B

Ciekawe, czy da się hurtowo zaznaczyć wszystkie maile ze wszystkich skrzynek jako „przeczytane” – ciągle widnieje mi, że mam kilkanaście tys. nieprzeczytanych. iOS 7.1.2. Zresztą, ten licznik często „wariuje”. Chociaż.. jak przyjdą nowe śmieci to znowu ilość nieprzeczytanych będzie szybko rosła;)

Ewelina Przywara
Gość

Mam ten sam problem. Po zakupie Iphone i konfiguracji poczty ściągnęło mi się kilka tysięcy wiadomości opcji „zrób coś żeby te wiadomości były przeczytane” szukałam z godzinę no i nie znalazłam. Musiałam po trochu usuwać ;) Tylko mi nie mówcie teraz, że coś przeoczyłam i taka opcja jest, niech żyję w błogiej nieświadomości :P

Karol Wilk
Gość
Karol Wilk
Gość