iMagazine

Apple udostępnia pierwszą betę OS X Yosemite 10.10.3

05/02/2015, 19:29 · · · 9

W osiem miesięcy po pierwszej prezentacji najnowszej iteracji OS X, Apple udostępnia pierwszą betę dla programistów trzeciej odsłony Yosemite. Członkowie publicznych testów bet OS X będą mogli z niej skorzystać za jakiś czas, zaś finalna wersja ma ujrzeć światło dzienne w przyszłym miesiącu.

Zmian nie ma dużo. Tradycyjnie już poprawiono stabilność systemu (mam nadzieję, że to coś więcej niż puste obietnice), bezpieczeństwo oraz kompatybilność. 10.10.3 zawiera również Zdjęcia, czyli następcę zabitego już iPhoto.

zrzut_ekranu_2015-02-05_o_19.12.16

Ta ostatnia wiadomość jest zdecydowanie najbardziej ekscytująca, szczególnie, że pierwsze recenzje nowej aplikacji są bardzo pozytywne – co jest miłą zmianą po iPhoto. W najbliższym czasie przybliżymy Wam Zdjęcia dla OS X


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Łukasz Kortaskov napisał(a):

Opisz jak wygląda przeniesienie zdjęć z iPhoto do „Zdjęć”. Mam sporą bibliotekę na zewnętrznym dysku i głupio byłoby jakby zajmowało to cały dzień lub pogubiło się coś tam po drodze. ;)

Duch napisał(a):

Wszystko odbywa się automatycznie, zaraz po uruchomieniu aplikacji Zdjęcia. Trwa około kilku minut i wydaje się, że nic się nie pogubiło. Mam 3884 zdjęcia i 129 video ;)

jargo06 napisał(a):

Czasami ma się po dziurki od nosa „usprawnień ” , po zintegrowaniu z iCloud wyparowało mi 30% zdjeć

Bart napisał(a):

czesto wina jest kiepskie lacze internetowe

Bart napisał(a):

1. Jakos mam uraz do tych nowych wersji systemu – I TO NAWET FULL wersji!

2. Niedawno zobaczylem ile zajmuje INSTALKA iPhoto i…… dostalem ZAWALU!!! Instalka Windows 7 zajmuje chyba mniej!!!!

Hubert Rosinski napisał(a):

Ktoś jeszcze ma jakieś spostrzeżenia? Zastanawiam się czy instalować.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK