iMagazine

Obecne MacBooki Air doczekają się jeszcze jednej aktualizacji?

09/02/2015, 22:51 · · · 1

Nowe lżejsze, 12-calowe MacBooki Air już prawdopodobnie czekają za rogiem na swoją premierę. Nie oznacza to jednak, że Apple zamierza porzucić obecną generację komputerów. W tym miesiącu powinniśmy zobaczyć ich odświeżoną wersję.

Czeski serwis Lettem svetem Apple opublikował wczoraj informację, jakoby firma przygotowała delikatną aktualizację podstawowych laptopów w swojej ofercie. Zmiana ma obejmować nowe procesory Intela – 2.2GHz Core i5-5250U, 1.8GHz Core i5 chip, lub 2GHz Core i7. W zasadzie, na tym nowości się kończą. Zgodnie z danymi, które LsA uzyskało od jednego z czeskich sprzedawców sprzętów Apple, komputery mają trafić do sprzedaży 24 lutego bez żadnej konferencji. Nic nie mówi się o zmianie ceny, chociaż przy szalejącym kursie euro mogą one zostać podniesione.

Źródło: Letttem svetem Apple


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Bart napisał(a):

jesli nowe Air sa w drodze – to po kiego uaktualniac procki PRZED PREMIERA nowych……. w starych Air?! :/

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK