iMagazine

Pierwsza beta iOS 8.3 trafiła do deweloperów

09/02/2015, 23:02 · · · 1

Pomimo tego, że iOS 8.2 nie został jeszcze finalnie wydany, Apple zdecydowało się udostępnić deweloperom kolejną wersję systemu. Pierwsza beta iOS 8.3 zawiera ślady nowych usprawnień, póki co nie widać natomiast nowych funkcji.

iOS 8.3 Beta 1 to build 12F5027d. Jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, które dostały wsparcie iOS 8. Będzie więc można zainstalować ją na iPhone’ach 4S i nowszych, iPodzie touch 5. generacji, iPadzie 2 oraz nowszych oraz na każdym iPadzie mini. W systemie nie doszukano się do tej pory znaczących zmian. Deweloperzy, którzy pobrali już betę, odnotowali informacje o bezprzewodowej obsłudze CarPlay (obecnie wymaga ona podłączenia smartfona kablem) oraz o wprowadzeniu biblioteki zdjęć iCloud. Ponadto pojawiło się nowe menu wybierania Emoji oraz obsługa dwustopniowej weryfikacji hasła w usługach Google.

Równocześnie udostępnione zostało Xcode w wersji 6.3 beta, a także Swift w wersji 1.2.

Źródło: MacRumors


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK