iMagazine

Gry i programy z App Store 11/2014

13/02/2015, 08:00 · · · 1

WeatherSignal

weathersignalMuszę nadmienić, że bardzo lubię tego typu programy. Takie, które łączą w sobie jakieś funkcje informacyjne ze społecznością. WeatherSignal pokazuje nam na mapie, jakie ciśnienie atmosferyczne jest w miejscu, gdzie znajdują się osoby mierzące je za pomocą tego programu. Przy okazji dowiemy się, czy w pobliżu jest ktoś z iPhone 6 lub 6 Plus. W końcu barometr mamy wbudowany na razie wyłącznie w tym modelu. Wszystko to w świetnej oprawie graficznej.

Cena: za darmo

MyTaxi

mytaxiDzięki aplikacji MyTaxi łatwo zamówimy taksówkę, prześledzimy jej drogę do nas i dowiemy się, ile zapłacimy za kurs. To bardzo wygodna funkcja, która przyda się nam zwłaszcza w obcym mieście, gdzie moglibyśmy stać się ofiarą naciągaczy. Od kilku dni aplikacja jest jeszcze fajniejsza, bo pozwala na płatność za przejazd za pomocą potwierdzenia TouchID, czyli prawie jak w Apple Pay. Czekamy na apki banków ze wsparciem tej technologii.

Cena: za darmo

PhotoMath

photomathJeśli rozwiązywanie zadań z matematyki nie jest czymś, co lubicie najbardziej, to PhotoMath jest dla Was. Wystarczy zrobić zdjęcie zadania telefonem, a program rozpozna je, rozpisze na kroki i poda rozwiązanie. Brzmi banalnie i tak jest. Niestety sprawdza się tylko na prostych zadaniach, które i tak powinniście umieć rozwiązać sami. Efekt działania jest dość spektakularny i warto się z aplikacją zapoznać.

Cena: za darmo

iFiles

ifilesTrzymanie dokumentów w różnych chmurach oprócz tego, że może być niebezpieczne, to jeszcze może być niewygodnie. Szczególnie kiedy używamy naprawdę wielu różnych serwisów. Przenoszenie dokumentów między nimi to istna mordęga. Warto wtedy kupić program iFiles. Daje on dostęp do chyba wszystkich chmur, jakie znam. Możemy dowolnie kopiować i przenosić dokumenty między nimi oraz oglądać zgromadzone tam pliki. Program wart każdego euro. Czasem można go dostać w dobrej promocji.

Cena: 3,59 euro


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Jacek napisał(a):

Co do PhotoMath proponuje zobaczyć także takie oto cudo: http://appshopper.com/productivity/myscript-calculator . Dla mnie bomba (właściciel iPhone), dla miłośnikow równań, zarazem właścicieli iPada – szał.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK