iMagazine

Czas na kino (42) – 2015/02/20

20/02/2015, 17:00 · · · 2

W tym tygodniu zachęcam Was do pójścia na jeden film. Ale za to bardzo fajny. Nie wiem, czy spodoba się każdemu, ale jednak większość z Was powinna być zadowolona.

Snajper

Najnowszy film Clinta Eastwooda, w którym główną i tytułową rolę gra Bradley Cooper – świetny! „Snajper”, to opowieść o życiu Chrisa Kyle’a, który mam tytuł najskuteczniejszego snajpera w historii amerykańskiego wojska. Nieoficjalnie przypisuje mu się ponad 200 zabitych.
Nie jest to typowy film wojenny. Bardziej skupia się na tym, co dzieje się w głowie żołnierza chcącego walczyć za swój kraj. Gorąco Wam polecam ten film, a jeśli chcielibyście posłuchać o nim czegoś więcej, to zapraszam na najnowszy odcinek Małego Filmidła.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Andrzej Holewa napisał(a):

Zygac sie chce tym amerykanskim patriotyzmem(imperializmem).

Behinder napisał(a):

To się zdecyduj – patriotyzm czy imperalizm?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK