iMagazine

Eagle Desktop Dock Charger (i kabel w promocji)

21/02/2015, 13:28 · · · 2

Biurkowa ładowarka do telefonu jest olbrzymim udogodnieniem, szczególnie, jeśli większość dnia spędzamy przed komputerem. CSOP – polski dystrybutor akcesoriów do urządzeń Apple – wprowadził do oferty dwa doki, które nie dość, że współpracują z najnowszym iPhone’ami, to na dodatek mieszczą nawet telefon w etui.

Dok firmy Eagle jest dość duży, a przez to stabilny. Zrobiono go z plastiku – matowego wewnątrz oraz błyszczącego, szarego po zewnętrznej stronie. Telefon może być w nim zamocowany w pionie i ładowany za pośrednictwem złącza Lightning (dok jest poprawnie rozpoznawany przez iPhone’a, więc na ekranie nie pojawiają się żadne komunikaty o błędzie). Do podłączenia do ładowarki bądź komputera służy natomiast port micro USB. Dok posiada wyjmowaną wkładkę, stąd też możemy podłączyć do niego nie tylko nieosłonięty niczym telefon, ale też smartfona chronionego etui (o maksymalnej grubości 1,6 mm). Oznacza to, że pasuje do niego na przykład skórzane etui Apple.

Stojak (03 z 2)

Doki sprzedawane są za pośrednictwem Allegro. Tutaj macie linki do doka w wersji dla iPhone’a 6 (w cenie 65 zł), a tutaj w wersji dla iPhone’a 6 Plus (w cenie 69 zł). To jednak nie wszystko – poniżej dowiecie się, jak zdobyć coś ekstra.

Stojak (04 z 2)

Dystrybutor – firma CSOP – przygotował promocję dla czytelników iMagazine. Każda osoba, która zakupi jeden z dwóch doków (w wersji dla iPhone’a 6 lub 6 Plus) i do 2 marca 2015 roku (bądź do wyprzedania wszystkich egzemplarzy) poda w polu „Wiadomość do sprzedającego” hasło „iMagazine”, otrzyma gratis czarny kabel Lightning-USB o długości 1,2 m firmy Belkin.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Bart napisał(a):

taaa – a ile wazy ta stacja dokujaca – NAJWAZNEJSZY parametr takiego urzadzenia.

2. 65zl …… :D :D :D nie no…….. :D polecam kupic najtansza stacje dokujaca z Chin za jakos 10zl – do tego…….. UWAGA – MOJ PATENT – taka zelowa lapiaca sie podkledke – ktora zlepic z stacja i……… polacay ja gdzie sie chce – ktora przylgnie do biurka – i…….. JEDNA REKA mozna wyciagac iPhone z niej

Kamil Cioch napisał(a):

Sprawdzone, dodatkowy kabel dotarl :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK