iMagazine

iPad Air 2 jako narzędzie do tworzenia filmów – reklama

22/02/2015, 21:40 · · · 1

Jakkolwiek by to nie wyglądało, sporo osób robi zdjęcia za pomocą iPada. Ale nie tylko – kręcą nim również filmy czemu poświęcono nową reklamę od Apple.

iPad to zdecydowanie bardzo wszechstronne urządzenie. Dla wielu w zupełności starcza jako podstawowy komputer. A ponieważ wyposażony został w niezłą optykę, sporo osób wykorzystuje go do robienia zdjęć czy kręcenia filmów. O tym ostatnim właśnie traktuje najnowsza reklama od Apple, którą możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba? Czy macie jakieś doświadczenia z wykorzystaniem tabletu w ten sposób?

Narratorem w tej reklamie jest znany reżyser – Martin Scorsese.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Bart napisał(a):

a owszem – mozna robic iPad’em filmy i zdjecia – pytanie tylko jakiej jakosci

Rownie dobrze mozna to robic tabletem z Biedronki za 150zl

Ot reklama stworzona SPECJALNIE by pokazac „ze mozna”

Niech tylko ktos wejdzie z takim urzadzeniem z LEKKO przyciemnionym miejscem (o bardziej przyciemnionym pomieszczeniu TO JUZ NIE WSPOMINAM) – i kicha na MAX

Lustrzanki pelno klatkowe ledwo daja rade – a gdzie tu taka pipka CMOS w Air.

Ale powtarzam – na amatorszczyzne – iPad jak znalazl :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK