iMagazine

Pierwsze wrażenia: JCPAL Casense UltraClear Case

22/02/2015, 22:40 · · · 5

Po kilku miesiącach używania moje skórzane, czerwone etui od Apple strasznie się zniszczyło. Podoba się mi jednak jego forma, stąd też potrzebowałem czegoś podobnego. Nowa wersja Casense od JCPAL wydała się mi więc godna uwagi.

Nowe, cienkie etui JCPAL przypomina z daleka najprostsze, silikonowe osłony na telefon. Jest elastyczne i przezroczyste, jednak o wiele lepiej zaprojektowane. Tył to gładka i usztywniona plastikowa osłona, z wycięciem na obiektyw aparatu (nie wystaje on poza obrys obudowy). Boki są natomiast gumowe, co nie tylko ułatwia zakładanie i zdejmowanie pokrowca, ale też znacznie poprawia chwyt (co w przypadku iPhone’a 6 Plus jest szczególnie ważne).

Podobnie, jak w przypadku etui Apple, boczne przyciski są osłonięte, ale mają bardzo dobry skok. Przełącznik wyciszenia znalazł się w wycięciu, podobnie, jak wszystkie elementy na dolnej krawędzi. Dzięki temu jest lepiej chroniona, ale nieco trudniej podłączyć słuchawki czy kabel Lightning z szerszą niż standardowa wtyczką. iPhone w etui jest jedynie nieznacznie grubszy, więc bez najmniejszego problemu podpinam go do tych samych doków (HiRise oraz Eagle), których używałem dotąd ze smartfonem i etui Apple.

JCPAL Casense UltraClear Case kosztuje 89 zł, zarówno w wersji na iPhone’a 6, jak i na 6 Plus. Jego test przeczytacie w kwietniowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

slaw_ekk napisał(a):

Generalnie case bardzo fajny – znacząco poprawia chwyt iPhona ( co przy Iphone6 jest ważne), no i telefon jest cały widoczny itd.
Niestety po ok 2 miesiącach użytkowania plastik się mocno porysował , boki ściemniały a najgorsze że zaczęły się odrywać od plecków …( przy łaćzeniu plastiku i gumy).

Tytus napisał(a):

no to chyba jest na to gwarancja ???

Paweł Hać napisał(a):

O, dobrze wiedzieć. Na moim zauważyłem już rysę. Od wewnątrz, przy otworze aparatu. Chyba powstała po tym, jak wkładałem do niego iPhone’a.

jur_me napisał(a):

A może przeźroczyste etui firmy ODOYO? Łatwo zakładać, dość przyjemne w dotyku, miękkie i łatwo zdejmować. Chyba nawet jest w ispotcie. Używam od samego początku i jest ok.

Bart napisał(a):

i to wszystko za prawie 100zl :)

Sorry ale z Chin takie cos samo moge dostac za 10zl (FREE postage) i bez tego loga firmy u dolu

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK