iMagazine

Mujjo Slim Fit iPad Sleeve w polskiej dystrybucji

24/02/2015, 21:06 · · · 3

W wakacje ubiegłego roku recenzowaliśmy dla Was pokrowiec na iPada Air od Mujjo. Wtedy nie był jeszcze dostępny w polskiej dystrybucji, ale wkrótce ma się to zmienić.

Już wkrótce Mujjo Slim Fit iPad Sleeve będzie dostępny w sklepie Cortland w cenie 379 PLN. Dla przypomnienia jest to pokrowiec, który doskonale nadaje się do przechowywania w nim zarówno iPada Air pierwszej generacji jak i najnowszej – drugiej. Jak słusznie zauważył Wojtek w swojej recenzji:

Pasuje „na styk” i oferuje jedynie jedną płaską kieszeń w przedniej jego części. Zaskoczył mnie jednak fakt, ile można do niej zmieścić – bez żadnych problemów wcisnąłem tam dodatkowo iPada mini. To o tyle dobra wiadomość, że Kindle mieści się bez absolutnie żadnego wysiłku, więc pokrowiec na wyjazdy z dwoma urządzeniami jest jak znalazł.

Sam mam możliwość zachwycania się tym modelem w kolorze czarnym. Jest naprawdę piękny.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Stanisław Olszak napisał(a):

W takim razie Komputronik wyprzedził Cortland o kilka miesięcy ;)

Andrzej napisał(a):

Śmiechu warte są te promowane wpisy. Mujjo jest dostępne w oficjalnej dystrybucji w Polsce od dwóch lat. Pan redaktor bez odpowiedniego wsparcia nie był tego w stanie zauważyć. Money makes to world go round!!!

Bart napisał(a):

1. Pasuje na styk z Air a DODATKOWO mini sie tam jeszcze zmiescil?

2. Cena mnie rozbawila! Rozumiem „skora” – ale NADAL i robie jednoczesnie :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK