iMagazine

Pierwsze wrażenia: OSO CD Slot Mount

06/03/2015, 22:06 · · · 1

Telefon na szybie samochodu zasłania zawsze fragment drogi i nie każdemu może to odpowiadać. OSO przygotowało uchwyt, który do zamocowania wykorzystuje coraz rzadziej wykorzystywany już element, czyli napęd CD.

Nowa wersja uchwytu OSO jest adaptacją modelu Push, automatycznie zaciskającego się na smartfonie. Wystarczy przesunąć dźwignię, by ramiona uchwytu rozsunęły się. Są one zamykane po tym, gdy telefon naciśnie na wystający na środku przycisk. Niby proste, ale jednak niesamowicie wygodne, na dodatek telefon trzyma się doskonale.

OSO mount 2

Wyjątkową cechą modelu CD Slot Mount jest mocowanie w napędzie CD. Jego uchwyty wsuwają się w szczelinę na kilka centymetrów, więc nie uszkodzą mechanizmu napędu. Po umieszczeniu go tam należy jedynie wykorzystać pokrętło na dole, by zamocować uchwyt. W moim samochodzie trzyma się on bardzo stabilnie, ale smartfon zasłania niektóre przyciski na desce rozdzielczej.

OSO Mount CD Slot Mount kosztuje 119 zł. Jego recenzję przeczytacie w kwietniowym wydaniu iMagazine.


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Xawery napisał(a):

Ja wiem czy CD w autach jest tak rzadko używany? Jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenia. Uchwyt ciekawy ale ja wolę na szybę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK