iMagazine

Apple odświeża ofertę Apple TV

09/03/2015, 18:17 · · · 3

Apple TV należy do najstarszych produktów w ofercie kalifornijskiego producenta. Obecna generacja jest na rynku już trzeci rok, kontynuując filozofię rozpoczętą rok wcześniej.

Pierwszą dużą nowością jest HBO GO. Dotychczas, żeby korzystać z usługi trzeba było mieć wykupiony abonament u jednego z dostawców telewizji, co przekładało się na mizerną popularność usługi. Od dzisiaj posiadacze Apple TV mogą oglądać programy oferowane przez HBO na swoich „podstawkach” za 14,99 dolarów (prawdopodobnie przelicznik 1:1 do euro) miesięcznie – jedyne co będzie potrzebne to połączenie internetowe. Jest to zdecydowanie przełom w historii usługi, która oferuje takie hity jak Gra o Tron czy Silicon Valley.

Apple dotychczas traktowało Apple TV jako hobby i to raczej nie będzie się zmieniać. Do dzisiaj sprzedano 25 milionów sztuk urządzenia. Dodanie HBO GO z pewnością wpłynie na poprawę tego wyniku, podobnie jak nowa cena – 69 dolarów.

Niestety, nie doczekaliśmy się odświeżenia podzespołów urządzenia, czy nowej funkcjonalności jak np. możliwość instalowania aplikacji.

Edycja: Usługa HBO GO będzie dostępna tylko na terenie USA. Dzięki za zwrócenie uwagi!


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Jacek Orliński napisał(a):

Czemu podajecie komunikat ktory dotyczy tylko USA, bez podania tego faktu? Zdążyłem sie już nastawić…

Maciej Skrzypczak napisał(a):

Bo Michał mieszka teraz w USA, pewnie nie zwrócił uwagi. :D

Michał Gałuszka napisał(a):

Nie będzie przelicznika 1:1 do Euro bo usługa będzie tylko w USA. Było na końcu trailera GoT na dzisiejszym Keynote. Szkoda kupiłbym żeby legalnie oglądać GoT w Polsce.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK