iMagazine

Oznaczanie wszystkich wiadomości jako przeczytanych

22/03/2015, 14:21 · · · 5

Ręczne odczytywanie wszystkich wiadomości nie zawsze jest konieczne, niektóre możemy bowiem przeczytać z poziomu powiadomienia i na nie już nie odpisywać. W przypadku nagromadzenia dużej ilości nieprzeczytanych wiadomości, można je wygodnie oznaczyć jako przeczytane.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Aby oznaczyć wszystkie wiadomości iMessage oraz SMS jako przeczytane, należy wejść do aplikacji Wiadomości. Następnie w prawym górnym rogu dotykamy przycisku Edycja.

1

W lewym dolnym narożniku wyświetli się opcja Przeczytaj wszystkie. Po wybraniu jej każda wiadomość zostanie oznaczona jako przeczytana. Należy jednak uważać, by nie dotknąć przycisku przypadkowo, nie ma bowiem możliwości powtórnego oznaczenia nieprzeczytanych wiadomości.

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Robert Stachnik napisał(a):

Nadal brak jest usuwania tych samych wiadomości ze wszystkich urządzeń z tym samym ID

januszp napisał(a):

jak włączyć w iphonie miniatury zdjęć we wiadomościach?

Piotr napisał(a):

Tylko iPhone 6 Plus wyświetla miniaturki.

januszp napisał(a):

Mam iph 6 ale nie mam tego

Piotr napisał(a):

Tylko ten większy iPhone – 5,5 cala. Ja mam.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK