iMagazine

iPad mini 2 128 GB w rewelacyjnej cenie na iBood

28/03/2015, 08:18 · · · 2

O serwisie iBood pisaliśmy już nie raz. Można tam znaleźć jednodniowe oferty na markowy sprzęt. Dzisiaj przygotowano specjalną zniżkę na nieoferowanego już przez Apple iPada mini 2 o pojemności 128 GB.

Tablet był dostępny w sprzedaży od października 2013 przez rok, kiedy to został zastąpiony przez model „nowej” generacji. Piszę to w ten, a nie inny sposób, ponieważ wersja 3 od wersji 2 różni się obecnością czytnika linii papilarnych Touch ID oraz dostępnością złotej obudowy. Tak więc pod maską jest ciągle ten sam procesor Apple A7, 1 GB pamięci RAM, zaś wyświetlacz ma przekątną 7,9″ i rozdzielczość 2048×1536. Tablet ma 7,5 mm grubości i waży trochę ponad 300 gram.

Cena opisywanego tabletu na iBood to zaledwie 1634,95 złotych + koszty wysyłki. iPad mini 3 w takiej samej konfiguracji to wydatek 2499 złotych, więc – moim zdaniem – oferta jest naprawdę dobra. Sprzęt jest dostępny w obu kolorach (srebrny i Gwiezdna Szarość), a jego liczba jest ograniczona.

iPad mini 2 na iBood


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

polop napisał(a):

na co komu ipad bez 3g/lte? chyba dla zabawy dla dzieci albo dla uziemionych w domu

Michał Zieliński napisał(a):

Jakoś tak wyszło, że miejsca w których dostępne jest Wi-Fi to już nie tylko dom. ;-) Jeśli ktoś głównie przebywa w zasięgu takich sieci to wtedy może zapytać „na co komu iPad z 3G/LTE?”. Inny przykład to osoby, które mają ogromne pakiety danych w telefonach i nie chcą dopłacać do modułu i kolejnej karty SIM.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK