iMagazine

Apple w Formuła 1

01/04/2015, 15:29 · · · 4

ap_5Możliwe, że niektórzy z Was pamiętają, że Apple sponsorowało kiedyś team wyścigowy. Było to jednak dość dawno temu. Wszystko jednak wskazuje na to, że znowu zobaczymy Apple na torach wyścigowych. Na niedawno zakończonym GP Malezji na bolidach teamu Mercedes widzieliśmy logo BlackBerry, ale już dwa dni później na zamkniętych testach Mercedesa w tym samym miejscu mamy logo Apple Watch. Nico Rosberg i Lewis Hamilton za kierownicą Mercedesa w nowym malowaniu pojawią się oficjalnie już jutro na testach przed GP Bahrajnu, które odbędzie się 5 kwietnia. To doskonała reklama przed sklepową premierą Apple Watch, która będzie miała miejsce w tym miesiącu.

TEST F1/2015
Apple dobrze wybrało sobie partnera, Mercedes AMG Petronas Formula One Team to aktualnie najlepszy team w F1, więc będzie dobrze widoczny w TV. Ciekaw jestem czy ta współpraca potrwa dłużej, przez chwilę mówiło się, że to właśnie z Mercedesem Apple buduje autonomiczny samochód.

ap_3

 —–
Trochę szkoda, że to jednak żart, pewnie prędzej będą sponsorować Rafała Majka


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Maciej napisał(a):

No cóż… gdyby grafik który to robił byłby dokładniejszy to bym uwierzył ;-)))))

Krzysiek Sylwerski napisał(a):

Gdyby jeszcze GP Bahrainu odbywało się 5 kwietnia to byłoby cudnie – obejrzałbym na dużym telewizorze :P

Ce napisał(a):

Taaa, bo testy można robić w F1 kiedy się chce, przyłożyłbyś się.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK