iMagazine

Woolet będzie produkowany – projekt zdobył na Kickstarterze 332 tys USD!

02/04/2015, 13:59 · · · 1

Krótko – polski projekt inteligentnego portfela Woolet (o którym pisaliśmy już wcześniej) będzie produkowany. Właśnie zakończyła się akcja na Kickstarterze. Twórcy oczekiwali 15 tysięcy USD…udało się zgromadzić 332 694USD. Po dzisiejszym kursie jest to ponad 1250000 zł!

Gratulacje!


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Paweł Nyczaj napisał(a):

Pomysł fajny, ale cennik na Kickstarterze zdecydowanie dla mnie nieakceptowalny. Na szczęście nie ma sensu zamawiać produkowanego w Polsce Wooleta w USA, bo portfele z technologią firmy Woolet będzie produkować Gino Rossi zapewne w cenie znacznie poniżej 100$ http://gomobi.pl/news/woolet-nawiazuje-wspolprace-z-grupa-gino-rossi-dalsza-rozbudowa-platformy-omnichannel/

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK