iMagazine

Słuchawki a-JAYS Five w promocji

04/04/2015, 12:44 · · · 4

Przez limitowany czas JAYS, wspólnie z amerykańską firmą Comply™ dodaje gratis parę wkładek Comply Foam, wszystkim kupującym słuchawki a-JAYS Five.

By je otrzymać trzeba odwiedzić stronę www.jays.se/foam i wypełnić krótki formularz, a 1 para wkładek Comply zostanie dostarczona bezpłatnie niezależnie od miejsca zamieszkania. Rejestracji należy dokonać do 30 kwietnia 2015 roku.

15798,dbcd2974-a5a8-400e-b908-9977b540af16,0,0

Piankowe wkładki Comply stwarzają optymalne warunki odsłuchowe zapewniając właściwe wypełnienie kanału usznego i skierowanie dźwięku bezpośrednio do niego.

Dopasowując się do indywidualnego kształtu kanału usznego, wkładki te oferują bardzo dobry komfort i pewność mocowania w uchu niezależnie od sytuacji i bez efektu zmęczenia użytkownika, nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Wkładki Comply pozwalają na cieszenie się muzyką nawet w głośnym środowisku, bez konieczności podwyższania poziomu głośności.

jays_ajays_five_ios_remote_and_earphones_front_and_side_black_high

Unikatowa formuła pianki z efektem pamięci zapewnia całodniowy komfort, jednocześnie eliminując irytujący wpływ zewnętrznego hałasu i zmęczenie często występujące przy używaniu zwykłych silikonowych wkładek będących w standardowym komplecie większości słuchawek.

Dystrybutorem w Polsce słuchawek a-JAYS Five jest firma Horn. Słuchawki można kupić za 299PLN i przez wielu recenzentów uważane są za jedne z najlepszych w tym przedziale cenowym. a-JAYS Five dostępne są w trzech wersjach – oczywiście dla iOS, ale też dla Androida i Windows.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Kartusa napisał(a):

Bardzo dobra jakość dźwięku. Bardzo źle leżą w uszach (niezależnie od wielkości końcówek).

Dominik Łada napisał(a):

Wszystko zależy od kształtu ucha – ja np w ogóle nie mogę używać dokanałowych, ale przez chwilę jak założę to słyszę sporą różnicę w dźwiękumiędzy silikonem, a pianką, na plus tej drugiej. Z kolei Jarek Cała preferuje właśnie pianki

Kartusa napisał(a):

Wcześniej używałem czwórek i były świetne, idealnie pasowały. Jak się zepsuły to zmieniłem na piątki i niestety, kicha. Tu jest inny kształt samych słuchawek.
Generalnie ja też wolę pianki.

Piotr Ślusarczyk napisał(a):

A czy miałeś okazję używać czwórek z aplikacją Audyssey Music Player? Dają im dodatkowego kopa. I zastanawiam się czy piątki na standardowym odtwarzaczu je przebijają (appka Audyssey z Jaysów niestety wspiera tylko czwórki póki co).

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK