iMagazine

Zamówiliście Apple Watch? [Ankieta]

10/04/2015, 13:07 · · · 9

Przedsprzedaż wystartowała, o czym pisaliśmy wcześniej. Interesuje nas jakich ostatecznie dokonaliście wyborów? Proponujemy ankietę – zależy nam na tym, abyście zaznaczyli faktycznie to, co zamówiliście, bo chcemy oszacować popularność poszczególnych modeli i pasków. W obu ankietach możecie wybrać po dwie opcje jeśli zamówiliście dwa zegarki, bo taka była maksymalna ilość w preorderze.

W poprzedniej ankiecie, jaką Wam zaproponowaliśmy, największą popularnością cieszył się model 42 mm, Sport Space Grey. Ciekawe jak to finalnie będzie wyglądało?

Jakiego Apple Watch zamówiłeś w preorderze?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z jakim paskiem zamówiłeś Apple Watch?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Patryk Strzemiecki napisał(a):

Zamówiłbym ale nie ma w u nas takiej możliwości a metoda na „ciocię z niemiec” to za dużo kombinacji.

januszp napisał(a):

Bezużyteczna zabawka, czas pracy 18 godz to kpina, brak wodoszczelności to już kompromitacja ….szkoda więcej słów

Paweł Nyczaj napisał(a):

Masz rację. Zegarek jest odporny na deszcz, pot a podobno nawet prysznic, ale pływać z nim nie ma co. Zresztą deklarowaną wodoszczelność jakiegokolwiek zegarka warto nieco pomniejszyć, bo w rzeczywistości z czasem swoje właściwości stopniowo traci np. gumka uszczelniająca. D czołowych pod względem wodoszczelności i wytrzymałości należy choćby Casio G-Schock, ale niestety odporność odbija się na estetyce G-Shocka (no cóż, jest do bólu sportowy). Ja go kupiłem ok. 2 lata temu ze względu na synchronizację czasu z DCF-77, ale jeśli zdecyduję się na smartwatch synchronizujący czas z telefonem zdecyduję się jednak na inny mniej outdoorowy styl.

januszp napisał(a):

Zastanawiałem się , ale nie widzę powodu by zamienić Omegę automatic Seemaster z wodoszczelnością do 300 m. na zabawkę ,którą muszę zostawić na plaży w kieszeni ,bo o kąpieli nie ma mowy, a bateria jeśli nie wytrzyma 22-24 godz. to bez sensu, często jestem w podróży która trwa dobę i do bani zegarek , który mi padnie po 18 godz. Iphone w zupełności mi wystarczy. Kupiłbym AW, gdyby był autonomicznym urządzeniem z osobną kartą sim, baterią , która trzyma dobę i wodoszczelnym na poziomie dobrego zegarka, tak więc będzie to jedyne urządzenie Apple, które pozostanie poza moim zainteresowaniem.

Michał napisał(a):

W ankiecie powinna być jeszcze opcja „Żadnego” ;)

Dominik Łada napisał(a):

Ale to jest ankieta skierowana do tych, którzy zamówili. Opcja „żadnego” była we wcześniejszej ankiecie, która podlinkowana jest w artykule, a dotyczyła właśnie czy kupicie czy też nie Apple Watch

Michał napisał(a):

A to przepraszam ;)

Paweł Nyczaj napisał(a):

Poczekam na pierwsze testy po premierze i być może zdecyduję się na najtańszy Watch Sport (zresztą sam zamożny przecież Woz właśnie ten model preferuje).

Mariusz napisał(a):

Źle dobrane pytanie. Nawet wszedłem na tę stronę. Brak opcji typu: „nie wybrałem jeszcze żadnego”, „nie wybiorę w ogóle”. Pytanie z tytułu powinno brzmieć Jakiego Apple Watch zamówiliście?…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK