iMagazine

Apple Watch i gumowe paski w zestawie

12/04/2015, 22:08 · · · 5

W informacjach odnośnie zawartości zestawu Apple Watcha, którego zamawiamy z gumową opaską, pojawiają się dwie opaski. Okazuje się jednak, że zarówno w przypadku modelu Sport, Edition, jak i standardowego, nie dostaniemy kompletnych dwóch opasek.

Według tabeli rozmiarów zamieszczonej na stronie Apple, opaska sportowa występuje w dwóch rozmiarach dla każdego modelu koperty. Oznacza to, że wybierając Apple Watcha w określonym rozmiarze, możemy dodatkowo wybrać jedną spośród dwóch długości paska. W przypadku koperty o rozmiarze 38 mm może mieć on długość od 130 do 180 mm w wersji S/M, bądź też od 150 do 200 mm w wersji M/L. Dla koperty o rozmiarze 42 mm wymiary te wynoszą odpowiednio od 140 do 185 mm dla wersji S/M oraz od 160 do 210 mm dla wersji M/L.

Opis każdego modelu zegarka z gumowym paskiem wskazuje na to, że będzie on pasował na nadgarstek o obwodzie od 130 do 200 mm bądź od 140 do 210 mm, w zależności od wielkości koperty. Nieścisłość ta sugeruje dodawanie do każdego modelu dwóch pasków, jednak według informacji podawanych przez Cult of Mac, w każdym zestawie znajdą się trzy elementy paska. Oprócz fragmentu z otworami znajdziemy w nim dwa, różniące się długością mocowania z otworem i zaczepem, pozwalające na dostosowanie długości. Nie wiadomo jednak, jak zostanie to rozwiązane przez Apple. O ile w przypadku opisu modelu Sport mamy jasną informację o dwóch paskach, to już przy wersji standardowej lub Edition opis sugeruje dołączenie do zegarka tylko jednego paska. To niezbyt dobra wiadomość dla tych osób, które nastawiały się na obecność w pudełku dodatkowego paska.

Źródło: Cult of Mac


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

daszek napisał(a):

Ech, wymagania.

Potencjalni nabywcy powinni się cieszyć, że dostają pół baterii na pół dnia. Bo mogliby wcale, albo za dodatkową opłatą :)

Kabaret, Panie :D

Feyd napisał(a):

No wiesz, nie którzy do dziś kręcą sprężynka

Feyd napisał(a):

Podobnie jak Ci co na koniach jeżdżą. W stosunku do samochodu też mają mniej ograniczeń. Szkoda, że to tak mało popularne.
Celebruj chwile bo na premierze Iphona równie dobre głupoty mówiłeś.

daszek napisał(a):

„Nie którzy” pewnie kręcą, ale niektórzy wybiorą smartach nienadęty pijarem ;)

Mariusz napisał(a):

„W informacjach odnośnie DO zawartości zestawu…” Ludzie, opanujcie się! Piszcie poprawnie po polsku! „ODNOŚNIE DO”, „W ODNIESIENIU DO”. Przecież nie „odnosimy się zawartości zestawu”, ale „odnosimy się DO zawartości zestawu”. Dziękuję. :-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK